امروز :شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ساعت : ۰۵:۵۳:۵۰

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

شعله های گاز در کاکان بویراحمد روشن شد

فردا نوزدهم بهمن ما ۹۳ نیز چهار روستای شهرستان باشت با تعداد خانواری ۱۲۰ خانوار و اعتباری معادل پنج میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از نعمت گاز برخوردار می شود.

مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد از برخوردار شدن دهستان ” کاکان ” بویراحمد به نعمت گاز در دهه فجر امسال ( ۹۳ ) خبرداد.
” هوشنگ صیدالی “گفت: دهستان ” کاکان ” بویراحمد روز بیستم بهمن ماه امسال از نعمت گاز برخوردار می شود.
وی تعداد روستاهایی که در دهستان کاکان بویراحمد در روز بیستم بهمن ماه ۹۳ از نعمت گاز برخوردار می شوند را هشت روستا عنوان و اظهارداشت: مجموع اعتبار گازرسانی به این دهستان ۴۵ میلیارد ریال است.
مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد افزود: قلندری ، حسین خانی ، پوزه سفید ، خنگ ، مورگاه ، دهنو ، علی آباد و زردخونی روستاهایی هستند که در کاکان بویراحمد از نعمت گاز برخوردار می شوند.
صیدالی از گازرسانی به ۲ روستای دیگر این دهستان خبرداد و یادآورشد: سردی هوا اجازه اتمام پروژه گازرسانی به این ۲ روستا نداد که با بهتر شدن وضعیت آب وهوایی ، کار گازرسانی به این روستاها که نیازمند ۲ کیلومتر شبکه انتقال است انجام می گیرد.
وی ادامه داد: فردا نوزدهم بهمن ما ۹۳ نیز چهار روستای شهرستان باشت با تعداد خانواری ۱۲۰ خانوار و اعتباری معادل پنج میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از نعمت گاز برخوردار می شود.
مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد افزود: مله برفی ، امام ضامن (ع) و اسلام آباد روستاهایی در شهرستان باشت هستند که از نعمت گاز برخوردار می شوند.
وی جمعیت روستاهای عنوان شده را ۵۰۰ نفر برشمرد و بیان داشت: طول شبکه گازرسانی به این روستاها هشت کیلومتر است./عصردنا
منتشر شده در :2015/02/08 - 12:02|شناسه خبر: 3518 610 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه