امروز :جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ساعت : ۲۲:۲۰:۵۷

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

ممنوع شدن صید ماهی در کهگیلویه و بویراحمد

کامبیز حسین پور سرپرست محیط زیست شهرستان بویراحمد در گفتگو با خبرنگار بویرنیوز گفت: با توجه به فرا رسیدن فصل تخم ریزی ماهیان رودخانه ای، صید هر گونه ماهی تا پایان فصل تخم ریزی(اواخر اردیبهشت) در سطح رودخانه ها و روان آب های استان ممنوع است. وی افزود ،افرادی که به هر دلیل در این […]

کامبیز حسین پور سرپرست محیط زیست شهرستان بویراحمد در گفتگو با خبرنگار بویرنیوز گفت: با توجه به فرا رسیدن فصل تخم ریزی ماهیان رودخانه ای، صید هر گونه ماهی تا پایان فصل تخم ریزی(اواخر اردیبهشت) در سطح رودخانه ها و روان آب های استان ممنوع است.

وی افزود ،افرادی که به هر دلیل در این زمان اقدام به صید ماهی کنند، طبق مواد ۱۰ و ۱۲ قانون شکار و صید، ضمن معرفی به مقامات قضایی برابر ماده ۳۰ همین قانون، مشمول جریمه ضرر و زیان وارده و حبس ناشی از صید غیر مجاز خواهند شد.

حسین پور اضافه کرد، درهمین زمینه انتظار داریم عموم مردم به ویژه عوامل انتظامی در صورت مشاهده هرگونه تخلف دراین بخش و به منظور حفظ نسل آبزیان رودخانه های استان، مراتب را برای پیگیری و برخورد با متخلفان گزارش کنند.

وی در پایان گفت: میزان جریمه پرداختی براساس ضرر و زیان ناشی از صید آبزیان طبق قانون برای هر قطعه ماهی صید شده ۱۰۰ هزار تا ۲۰۰ هزار ریال تعیین شده است.

گفتنی است شماره تماس جهت گزارشات مردمی : ۱۵۴۰ می باشد(بدون نیاز به پیش شماره)

منتشر شده در :2015/02/08 - 01:02|شناسه خبر: 3527 630 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه