امروز :پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ساعت : ۲۱:۲۵:۴۸

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

توصیه‌های آمیراحمدی تقوی به استاندار کهگیلویه و بویراحمد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در دیدار با رییس حوزه علمیه حضرت ولی عصر (عج) کهگیلویه گفت: تاکیدها، راهنمایی ها و ارشادات بزرگان معنوی، سرلوحه کار استانداری و زیرمجموعه های دولت در استان قرار دارد.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، حجت الاسلام والمسلمین آمیراحمد تقوی؛ رییس حوزه علمیه کهگیلویه در این دیدار گفت: من به دکتر خادمی استاندار کهگیلویه وبویراحمد در آغاز ورود به این مسوولیت این صحبت را داشتم که در معاینه مشکلات مردم به شناخت کاملی برسند، حتی اگر نتوانند این مشکلات را معالجه و رفع کنند از آنها آگاهی کامل داشته باشند.
وی اظهار داشت: همچنین با استاندار در خصوص سرکشی مداوم به شهرستان های دیگرو به خصوص مناطق دور افتاده و اینکه انتظارات و خواسته مردم چیست و تلاش برای رفع آنها و یا انتقال این مشکلات و کاستی ها به مرکزنشینان کشور صحبت کردم.
سیدموسی خادمی؛ استاندار کهگیلویه وبویراحمد هم در این دیدار گفت: ما تاکیدات بزرگان بخصوص بزرگان معنوی این استان را دستمایه کار، فعالیت و تلاش خود می دانیم و با توجه به اعتمادی که مردم از بزرگان دارند، این تاکیدات به عنوان راه گشای مشکلات مردم مورد توجه واقع می شوند.

وی تصریح کرد: برآورده کردن توقعات و رفع مشکلات مردم مستلزم تلاش بی شائبه مسئولان، پشتیبانی و همراهی مداوم مردم در سایه وحدت وهمدلی می باشد.

خادمی ابراز داشت: سیاست دولت بر تجلیل و تکریم بزرگان است، چرا که با اعتمادی که مردم به آنها دارند با حمایت آنها بتوانیم وظیفه بزرگی که بر دوش تک تک ما گذاشته شده است به خوبی به انجام برسانیم.

استاندار، حجت الاسلام و المسلمین آقا میراحمد تقوی را از بزرگان معنوی و مفاخر این منطقه ذکر کرد و گفت: جامعه و جوانان امروز ما بیش از هر زمانی نیازمند آشنایی با مفاخر خودشان هستند.

دکترخادمی از نقش و خدمات حجت الاسلام تقوی در قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تقدیر و تشکر کرد و گفت: مردم هم قدردان این زحمات و تلاش ارزنده شما هستند.

حجت الاسلام و المسلیم آمیراحمد تقوی مقدم؛ رییس حوزه علمیه حضرت ولی عصر (عج) کهگیلویه، از مبارزان انقلاب اسلامی و روحانیون معروف استان است.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در یک سفر دوره ای به مناطق مختلف استان برای بررسی مشکلات مردم و افتتاح چندین پروژه به شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، لنده و چرام سفر کرده است.

منتشر شده در :2015/02/08 - 01:02|شناسه خبر: 3530 590 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه