امروز :جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ساعت : ۲۰:۵۷:۳۲

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

به مدیران برق ، راه ، هلال احمر و بهداشت تبریک می گویم

بطور نمونه پروژه های روشنایی معابر روستاها ، گردنه مله برفی امام ضامن (ع) راه و شهرسازی ، پایگاه امداد جمعیت هلال احمر و خانه های بهداشت دانشگاه علوم پزشکی دارای این ویژگی ها بوده است.

نماینده گچساران و باشت در مجلس نهم شورای اسلامی با تبریک ایام دهه فجر ۹۳ به تمامی مردم ایران اسلامی ، کهگیلویه و بویراحمد بویزه حوزه انتخابیه خود ، اظهارداشت: به تمامی مدیرانی که طی یکساله اخیر تمام تلاش خود را برای خدمات رسانی مطلوب به مردم انجام داده اند خسته نباشید می گوئیم.

” غلامرضا تاجگردون ” در گفت و گو اختصاصی با عصردنا در روستای آبدهگاه باشت گفت: بدون شک مدیران می بایست تمام تلاش خود را برای رفع محرومیت ها و دغدغه های مردم بکار گیرند و ما نیز به آنها عرض خسته نباشید می گوئیم اما در بین مدیران ، برخی از این مدیران نسبت به سایرین تلاش های بیشتری از خود نشان دادند.

وی با بیان اینکه این مدیران در مدت مدیریت خود پروژه های عمرانی و زیرساختی را در کمترین زمان ممکن به بهره برداری رسانده و رضایتمندی مردم را فراهم کرده اند نسبت به سایر مدیران به دیدگاه ما موفق تر بوده اند ، خاطرنشان کرد: مدیران شرکت توزیع نیروی برق ، راه و شهرسازی ، جمعیت هلال احمر و دانشگاه علوم پزشکی جژء این دسته از مدیران بوده اند.

رئیس کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی افزود: کارکرد اغلب مدیران دستگاههای اجرایی و شرکت های خدماتی در دهه فجر امسال نسبت به گذشته بهتر بوده و البته شرایط پروژه های دهه فجر سالجاری که هم اکنون کلنگ زنی می شود با پروژه های کلنگ زنی گذشته متفاوت است.

تاجگردون با تشریح این موضوع که پروژه های کلنگ زنی دهه فجر امسال می بایست در کمترین زمان ممکن و با دقت کامل به بهره برداری برسند ، تصریح کرد: بطور نمونه در حوزه انتخابیه گچساران و باشت پروژه های روشنایی معابر روستاها ، گردنه مله برفی امام ضامن (ع) راه و شهرسازی ، پایگاه امداد جمعیت هلال احمر و خانه های بهداشت دانشگاه علوم پزشکی دارای این ویژگی ها بوده است.

وی گفت: پروژه هایی که مدیران دولت تدبیر و امید کلنگ زنی می کنند می بایست در زمانی که این مدیران به مردم قول داده اند به پایان برسد و معنایی ندارد مدیری به مردم قول زمان افتتاح پروژه ای را بدهد و سپس آن را بحال خود رها کند.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اعلام رضایت خود از سایر پروژه های عمرانی حوزه انتخابیه گچساران و باشت ، ادامه داد: بهترین پروژه ها در این بین از دیدگاه ما پروژه های زیربنایی است.

تاجگردون از مدیران دستگاههای اجرایی و شرکت های خدماتی خواست با تمام توان بفکر رفع محرومیت ها و نگرانی های مردم در حوزه های مختلف باشند و در این بین مجمع نمایندگان نیز آنان را همراهی خواهند نمود.

منتشر شده در :2015/02/10 - 10:02|شناسه خبر: 3653 795 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه