امروز :یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ساعت : ۰۹:۰۹:۵۵

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

استاندار: دوری جستن از رفتارهای افراطی وجه برجسته دولت یازدهم است

استاندار کهگیلویه وبویراحمد با تبیین برخی ویژگی های و رویکردهای اساسی دولت یازدهم، گفت: دوری جستن از هرگونه رفتارهای افراطی، احساسی و بی پایه و بی منطق وجه برجسته این دولت است. دکترسیدموسی خادمی، در همایش جوان، تدبیر و امید در دانشگاه یاسوج، افزود: دولت یازدهم با درک صحیح از شرایط آن روز جامعه و […]

استاندار کهگیلویه وبویراحمد با تبیین برخی ویژگی های و رویکردهای اساسی دولت یازدهم، گفت: دوری جستن از هرگونه رفتارهای افراطی، احساسی و بی پایه و بی منطق وجه برجسته این دولت است.

دکترسیدموسی خادمی، در همایش جوان، تدبیر و امید در دانشگاه یاسوج، افزود: دولت یازدهم با درک صحیح از شرایط آن روز جامعه و با رویکردی خردگرایانه و عقلانی بر روی محور گفتمان اعتدال به عنوان نیاز اساسی کشور تمرکز کرد.

وی با بیان اینکه، تصمیم گیری های احساسی گذشته مشکلات و رنج های فراوانی در حوزه های مختلف بر نظام و کشور تحمیل کرده، یادآور شد: دولت اکنون به دنبال ایجاد پرکردن این خلاء ها است.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: دولت یازدهم دولتی اخلاق مدار است و ضمن نگاه تعاملی با جهان بر حفظ اصول، آرمان ها و ارزش های کشور نیز پایبند است.

دکترخادمی، تلاش و تدبیر تیم مذاکره کننده کشورمان در مساله هسته ای را یادآور شد و افزود: تا قبل از روی کار آمدن دولت یازدهم کشور دچار تحریم های شدید و فلج کننده بود.

وی تاکید کرد: سیاست استکبار همچنان بر ترویج ایران هراسی و انزوای ایران اسلامی در مجامع بین المللی بود و سعی داشتند ایران را همواره به حاشیه برانند.

خادمی تصریح کرد: اکنون تقویت جایگاه جمهوری اسلامی ایران بدون وارد شدن کوچکترین خدشه ای به ارزش ها و منافع ملت مهمترین دستاورد سیاست خارجی و تیم مذاکره کننده هسته ای است.

استاندار با تاکید بر مخالفت دولت یازدهم بر ایجاد تفرقه و دو دستگی و نگاه های صرف افراط و تفریط گرایانه، افزود: کسانی که به دنبال این هدف باشند در زمره دولت اعتدال جایگاهی ندارند.

وی ابراز داشت: تاکید این دولت همواره بر برجسته سازی اشتراک های نظام، انقلاب و مردم بوده و هرگز به دنبال ایجاد رخنه، تخریب و اتهام نبوده است.

خادمی اظهار کرد: دولت یازدهم روش و هدف را با هم مهم می داند و برای رسیدن به اهداف و آرمان های مورد نظرش دست به هر اقدامی نمی زند.

استاندار، برخی تندروی های سیاسی و رفتارهای افراطی عده ای محدود را یادآور شد و تصریح کرد: دولت یازدهم در تلاش برای فتح قله های پیشرفت و توسعه همه جانبه و نه به دنبال ایجاد دره و سقوط ملت خود است.

وی دانشگاه را مامن و محل تولید علم، توسعه و پیشرفت کشور و دانشجو را مظهر تولید اندیشه های صحیح برای رسیدن به اهداف و آرمان های بلند دانست.

خادمی تصریح کرد: دولت با همان گفتمان اعتدال و حاکمیت عقلانیت و خرد جمعی نیازمند حمایت های اندیشه ای و توسعه محور نخبگان و جامعه دانشگاهی است.

وی با اشاره به برخی ویژگی ها و عناصر مهم در پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و گرامیداشت یوم الله ۲۲ بهمن نیز گفت: امام خمینی (ره) مهمترین و موثرترین عنصر در کنار اسلام و ملت در به ثمر نشستن این انقلاب بود.

خادمی افزود: انقلاب اسلامی ایران تجلی و جلوه عینی سنت های الهی و ارزش های ناب اسلامی است.

وی افزود: سنت تعیین سرنوشت ملت به دست خود، پیروزی حق بر باطل و سنت حاکمیت صالحان و مستضعفان مهمترین سنت های برجسته و بارز در پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در بهمن ۵۷ بود.

منبع : سایت استانداری کهگیلویه و بویراحمد

منتشر شده در :2015/02/12 - 03:02|شناسه خبر: 3793 635 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه