امروز :یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ساعت : ۰۸:۵۲:۰۵

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

تقدیر استاندار از حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

مردم با این حضور تاریخی خود بار دیگر ثابت کردند که خونی که برای تثبیت انقلاب به پای درخت شکوهند انقلاب اسلامی ریخته شده است آگاهی بخش آزادی خواهان جهان خواهد بود.

مردم فهیم و انقلابی استان کهگیلویه و بویراحمد بار دیگر با حضور پرشور و دشمن شکن خود در اجتماع عظیم ۲۲ بهمن ۱۳۹۳، نشان دادند که دوستدار معمار کبیر انقلاب، مقام معظم رهبری، انقلاب و نظام جمهوری اسلامی هستند، با مشت گره کرده دشمنی خود را بار دیگر به دشمنان اسلام و انقلاب یادآوری کردند و با حضور صف به صف خود ثابت کردند که حامی نظام و انقلاب هستند.

مردم شریف و عزیز استان کهگیلویه و بویراحمد در همه نقاط استان با حضور توصیف ناشدنی خود با روحیه انقلابی و غرور ایلیاتی خود، بار دیگر با آرمان های اصیل انقلاب و رهبری تجدید میثاق کردند و از همه سیاست های دولت و نظام دفاع کردند.

حضور باشکوه، آگاهانه و خود جوش مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نمایش قدرت، صلابت و ایستادگی ملت و اوج باور مردم به انقلاب اسلامی بود و مردم با این حضور تاریخی خود بار دیگر ثابت کردند که خونی که برای تثبیت انقلاب به پای درخت شکوهند انقلاب اسلامی ریخته شده است آگاهی بخش آزادی خواهان جهان خواهد بود.

اینجانب به سهم خود از عموم مردم فهیم و شریف استان کهگیلویه و بویراحمد به ویژه خانواده معظم و معزز شهدا، جانبازان، ایثارگران، روحانیون، دانشگاهیان، فرهنگیان، کارآفرینان، کسبه، اصناف، بازاریان، نیروهای نظامی و انتظامی و تمام افرادی که با حضور حماسی، وحدت آفرین و هوشیارانه خود در اجتماع گسترده و غرورآفرین یوم الله ۲۲ بهمن شرکت کردند تشکر و قدردانی می کنم.

منتشر شده در :2015/02/12 - 02:02|شناسه خبر: 3813 591 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه