امروز :پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ساعت : ۲۱:۰۸:۱۶

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

بزرگواری: برخی فرمانداران و بخشداران استان را عزل کنید

نماینده چهار شهرستان کهگیلویه و بویراحمد در شورای اداری استان خواستار عزل برخی از فرمانداران و بخشداران این استان شد .

سید علی محمد بزرگواری در نشست شورای اداری استان که با حضور معاون سیاسی وزیر کشور برگزار شد ضمن تاکید بر این مطلب گفت : برخی از فرمانداران و بخشداران منصوب شده در این استان در حد و اندازه فرمانداری و بخشداری  نیستند .

وی تاکید کرد : تاکنون استانداری به فرهیختگی ، مردمداری ، تعامل پذیری و درد آشنایی دکتر خادمی در این استان نداشته ایم اما واقعا برخی از فرمانداران و بخشداران منصوب شده در قد و قواره این مسئولیت های مهم نیستند .

وی در ادامه از تعطیلی پروژه ملی پاتاوه دهدشت اظهار نگرانی کرد و از درخواست های مردمی برای بستن تونل های این محور و جلوگیری از خروج دستگاههای مکانیکی موجود در این محور که هم اکنون در حال خروج از این پروژه هستند خبر داد .

نماینده چهار شهرستان استان با اعلام اینکه اگر این محور باز شود حوزه انتخابیه ما و استان کهگیلویه و بویراحمد از بن بست خارج می شود افزود : تعطیلی این پرژه صدمات جبران ناپذیری به مردم این مناطق وارد می کند .

وی از بی بهره بودن استان از احداث سدها هم اظهار نگرانی کرد و گفت : کارگران بند انحرافی دهدشت بیش از ۹ ماه است حقوق دریافت نکرده اند و کارفرما نیز جرات آمدن به این منطقه را ندارد .

بزگواری با بیان اینکه این بند هم اکنون تعطیل است و این اتفاق سبب نگرانی بیش از حد مردم منطقه شده است اظهار داشت: در شهرستان بهمئی که بخشی از حوزه انتخابیه ما می باشد ۱۵۰ هزار بشکه نفت تولید می شو اما به نام خوزستان ثبت و صادر می شود.

این نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نگهبانان این چاههای نفت همه از فرزندان و جوانان همین منطقه هستند تاکید کرد : برخی از جوانان منطقه بارها از ما خواستند شیر چاهها را ببندیم اما ما اجازه چنین کاری را ندادیم ، زیرا مردم ما مردمی ولایت مدار و پایبند به ارزش های انقلاب خود هستند .

وی تاکید کرد : در شهرستان چرام نیز وضعیت به بهره برداری نرسیدن معدن فسفات نگران کننده است و این جریان به یک مساله و چالش بزرگ تبدیل شده است ./بزرگواری

منتشر شده در :2015/02/19 - 04:02|شناسه خبر: 4257 643 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه