امروز :چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۱:۲۹:۴۲

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

پسر درخشان:پدرم امروز استعفا می‌دهد

حمید درخشان روی لبه تیغ قرار دارد و به احتمال فراوان، امروز آخرین روز مربیگری درخشان در پرسپولیس خواهد بود البته ما این حرف را براساس مستندات مطرح می‌کنیم و این خبر اصلاً شایعه نیست.

اخبار حاکی از آن است که سرمربی پرسپولیس که از تساوی تیمش مقابل صبا بسیار ناراحت و عصبانی بود، به رختکن تیمش رفت و چند دقیقه بعد از حضورش در رختکن رو به بازیکنان تیمش گفت: «مرا حلال کنید».

این جمله شاید جدی‌ترین حرف سرمربی سرخپوشان با بازیکنان تیمش بود، نکته‌ای که البته واکنش و حرفی را از سوی بازیکنان پرسپولیس دربر نداشت. زمانی این خبر جدی‌تر می‌شود که پسر حمید درخشان هم تصمیم پدرش مبنی بر استعفا را تأیید کرده و به بازیکنان پرسپولیس گفته پدرش روز شنبه (امروز) از پرسپولیس استعفا خواهد داد البته این احتمال وجود دارد که درخشان خواسته باشد در شرایطی که مسئولان پرسپولیس در چند روز اخیر دائماً حرف از تغییر او می‌زنند، به نوعی پیش‌دستی کند و معامله‌ای دوسر برد را قبل از اخراجش انجام دهد؛ اول اینکه مدعی شود که ترجیح داده از پرسپولیس برود و دوم اینکه قبل از اخراجش به شکلی آبرومندانه‌ از تیم محبوبش کناره‌گیری کرده باشد.

منتشر شده در :2015/02/21 - 06:02|شناسه خبر: 4327 774 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه