امروز :دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۷:۱۷:۰۸

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

پیشنهاد ازدواج اینگونه افراد خطرناک است

سرهنگ منصور خدادادی رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران در گفتگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران با اعلام این خبر گفت : با دریافت پرونده ای با موضوع سرقت به عنف طلاجات از دختری در شهریار موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.   رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران ادامه […]

سرهنگ منصور خدادادی رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران در گفتگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران با اعلام این خبر گفت : با دریافت پرونده ای با موضوع سرقت به عنف طلاجات از دختری در شهریار موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران ادامه داد: با بررسی های بیشتر و اخذ اظهارات شاکی مشخص شد یکی از سارقان به بهانه ازدواج با شاکی رابطه دوستی ایجاد و سپس با اعتماد سازی وی را سوار بر خودروی خود کرده و با کشاندن وی به داخل پارکینگ منزلش قصد زورگیری اموال وی را داشته که با سرو صدای شاکی پرونده و رسیدن همسایگان، سارق متواری شده است.

 

سرهنگ خدادادی اظهار داشت: با تلاش شبانه روزی پلیس مشخص شد متهمان با زنی دیگر رابطه دوستی ایجاد کرده و قصد زورگیری از وی را دارند که در عملیاتی ویژه متهم در شهر اندیشه دستگیر و به بزه ارتکابی اعتراف و اذعان کرد با همراهی دوست دیگر خود،دختر جوان را به بیابان های اطراف شهرک اندیشه کشانده و با تهدید چاقو اقدام به سرقت طلاهای وی کردند.

 

رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران خاطر نشان کرد: با توجه به احتمال زورگیری متهمان دستگیر شده به نام های “ش-ت”و “ح-ح” با همین شیوه از سایر قربانیان، پلیس آگاهی غرب استان تهران از شهروندان خواست تا اگر با این نوع شیوه و شگرد از آنان زورگیری شده به پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران واقع در شهرک اداری شهریار مراجعه و طرح شکایت نمایند.

منتشر شده در :2014/09/26 - 08:09|شناسه خبر: 449 574 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه