امروز :جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ساعت : ۲۱:۴۵:۴۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

پیام تسلیت آیت الله ملک حسینی بمناسبت درگذشت نائب رئیس خیرین مدرسه ساز کهگیلویه و بویراحمد

اینجانب فقدان غم انگیز این بانوی با اخلاص و فرهنگ پرور و خطیب را به جامعه خیرین مدرسه ساز و هم استانیها تسلیت گفته و برای آن مرحومه رحمت و غفران الهی و علو درجات از خداوند رب العالمین خواستارم و برای بازماندگان ارجمند آن مرحومه سعیده و همه فرهنگیان و مجموعه آموزش و پرورش صبر و اجر و جبران این فقدان و مصیبت را از خداوند سبحان خواهانم

 

بسم الله الرحمن الرحیم
انالله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت بانوی باتقوا ، متعهد و خیره مدرسه ساز ، سرکار خانم طاهره رضا قلی زاده خراسانی موجب تاثر همه فرهنگ دوستان و اصحاب علم و معرفت گردید.

او از بهترین خیرین مدرسه ساز و نائب رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان کهگیلویه وبویراحمد بود  و به جز ساخت چند مدرسه در استان و کشور، مُعّرِف نیازها و محرومیت های آموزشی نقاط مختلف این استان به سایر خیرین بود و خدمات فراوانی به پیشرفت این استان مستعد و شرافتمند نمود . او در فرصت اندک زندگانی در مسابقه خیر و نیکوکاری و تلاش برای جلب رضایت پروردگار ، برنده موفقی بود که می بایست الگوی مقبولی برای سایر بانوان علاقمند و با کمال باشد . او برای خود ذخیره های موثری برای رسیدن به کمال انسانی و جلب رحمت الهی فراهم نمود . روحش شاد و راهش پُر رهرو  باد .

اینجانب فقدان غم انگیز این بانوی با اخلاص و فرهنگ پرور و خطیب را به جامعه خیرین مدرسه ساز و هم استانیها تسلیت گفته و برای آن مرحومه رحمت و غفران الهی و علو درجات از خداوند رب العالمین خواستارم و برای بازماندگان ارجمند آن مرحومه سعیده و همه فرهنگیان و مجموعه آموزش و پرورش صبر و اجر و جبران این فقدان و مصیبت را از خداوند سبحان خواهانم .

سید شرف الدین ملک حسینی

منتشر شده در :2015/02/24 - 11:02|شناسه خبر: 4530 521 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه