امروز :سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ساعت : ۰۰:۴۸:۴۱

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

دانشکده فنی و مهندسی پیام نور کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شد

صبح امروز و با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد و نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه پیام نور استان با اعتبار ۲۲ میلیارد ریال افتتاح شد.

صبح امروز و با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد و نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه پیام نور استان افتتاح شد.

عنایت‌الله نجیب‌زاده رئیس دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم با بیان اینکه توسعه فضا‌های آموزشی دانشگاه پیام نور به صورت جدی در دستور کار است، اظهار کرد: این دانشکده با زیر بنای ۳ هزار و ۱۶۸ متر با اعتبار ۲۲ میلیارد ریال در چهار طبقه و در مدت دو سال ساخته شد.

رئیس دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: این ساختمان دارای ۶ آزمایشگاه و ۱۵ کلاس درس برای تحصیل دانشجویان این رشته ساخته شده است.

وی به سایر پروژه‌های عمرانی دانشگاه اشاره و عنوان کرد: ساختمان سوله کارگاهی آزمایشگاهی با زیربنای یک هزار و ۱۵۰ متر و با پیشرفت ۵۰ درصدی با اعتبار ۸ میلیارد ریال در محوطه پردیس این دانشگاه در حال ساخت است.

این مسئول به ساخت ساختمان اداری مرکزی دانشگاه پیام نور یاسوج، اشاره کرد و گفت: پروژه ساختمان اداری مرکزی یاسوج با زیر بنای ۸۵۰ متر مربع، پیشرفت ۸۵ درصدی و اعتبار ۱۹ میلیارد ریال در حال ساخت است.

نجیب‌زاده افزود: ساختمان فرهنگی مذهبی این دانشگاه با زیر بنایی یک هزار و  ۲۰۰متر مربع اعتبار ۱۰ میلیارد ریال و پیشرفت ۴۰ درصد در حال ساخت است که با افتتاح این ساختمان‌ها بخشی از کمبود فضای فیزیکی این دانشگاه رفع می‌شود.

رئیس دانشگاه پیام نور استان فضای سایت دانشگاه پیام نور را ۵٫۵ هکتار دانست و بیان کرد: مشکل کمبود فضای فیزیکی و تحصیلی در دانشگاه پیام نور استان یکی از مشکلات اساسی دانشجویان بود که تلاش می‌کنیم که این کمبود را برطرف کنیم.

 

منتشر شده در :2015/02/26 - 11:02|شناسه خبر: 4665 573 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه