امروز :شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ساعت : ۰۵:۲۲:۰۵

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

سفر مدیرعامل آب و فاضلاب کشور به شهرستان “بهمئی”

بازدید از دستگاه آبشیرین کن لیکک و مخزن ۱۵۰۰۰ هزار متر مکعبی این شهرستان از دیگر برنامه های سفر مهندس جانباز به شهرستان بهمئی خواهد بود .

به گزارش عصر دنا، “مهندس سید علی لدنی نژاد”  در ادامه سفر هفته گذشته مهندس حمیدرضا جانباز مدیرعامل آب و فاضلاب کشور به استان کهگیلویه و بویراحمد وی فردا به شهرستان بهمئی سفر خواهد کرد .

این مسئول با اشاه به سفر هفته گذشته مدیر عامل آب و فاضلاب کشور  و بازدید و افتتاح از پروژه های شهرستان های بویراحمد و گچساران گفت : یکی از اهداف سفر مجدد این مسئول کشوری به شهرستان بهمئی بازدید از منابع تامین آب این شهرستان گرمسیری استان است .

وی با اعلام اینکه در این سفر یک حلقه چاه تامین آب شرب شهرستان بهمئی به بهره برداری خواهد رسید افزود : بازدید از دستگاه آبشیرین کن لیکک و مخزن ۱۵۰۰۰ هزار متر مکعبی این شهرستان از دیگر برنامه های سفر مهندس جانباز به شهرستان بهمئی خواهد بود .

لدنی نژاد با بیان اینکه در این سفر حجت الاسلام بزرگواری نماینده شهرستان بهمئمی در مجلس شورای اسلامی و برخی مسئولان استانی و شهرستانی مدیرعامل آب و فاضلاب کشور را همراهی خواهند کرد تاکید کرد : یکی از مهمترین برنامه های سفر مدیر عامل آب و فاضلاب کشور بازدید از خط آبرسانی از سد کوثر به شهرستان بهمئی می باشد .

منتشر شده در :2015/03/02 - 09:03|شناسه خبر: 4981 556 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه