امروز :چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۳:۲۳:۲۴

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

وضعیت اسفبار ورودی های شهر دهدشت در آستانه نوروز+ تصاویر

این روزها مسافرانی که وارد مرکز شهرستان کهگیلویه می شوند، با تصاویر نازیبایی مواجه شده و چیزی جز آشغال و بوی نامطبوع از آن ها استقبال نمی کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی راه ملت(مجید آذربارگون)، ورودی هر شهرستان به عنوان پیشانی آن شهر مورد توجه و دقت مسافران و رهگذران است که باید نسبت به زیباسازی و بهسازی آن اقدام‌های اساسی صورت گیرد.

بنابراین ورودی هرشهر باید طبق ضوابط شهری به گونه‌ای طراحی شود که با جذابیت تمام نشان دهنده ویژگی های آن شهر نسبت به ورودی های آن باشد.

شهرستان کهگیلویه از جمله شهرستان‌ های است که نقاط گردشگری زیادی را در خود جا داده است اما متاسفانه تاکنون برای ورودی های این شهرستان هیچ گونه اقدام اساسی که به جدیت پیگیری شود صورت نگرفته است.

مانند دیگر شهرها تابلو های مزین به نام انقلاب و شهدا در ورودی شهر دیده نمی شود و آن چه از تابلوهای قدیمی مانده ورقه های آهنی زنگ زده ای شده است که چشم هر بیننده ای آزار می دهد.

متاسفانه با توجه به نزدیک شدن ایام نوروز و ورود مسافران به این شهرستان هیچ گونه اقدامات خاصی رفاهی برای مسافران و مهمانان شهر در نظر گرفته نشده است.

نبود نصب چراغ راهنمایی و رانندگی، عدم روشنایی در بعضی مسیرها، کارشناسی نبودن برخی علمک های پایه های برق در وسط خیابان ها، نصب صندوق های کمیته امداد بدون کار کارشناسی از دیگر مشکلات ورودی به این شهرستان است که متاسفانه باعث بسیاری از وقوع حوادث در این ایام می شود.

از میان ورودی های شهر دهدشت ورودی طولیان به دهدشت وضعیت اسفناک و بسیار نامطلوبی نسبت به سایر ورودی های این شهرستان دارد.

انبار کردن زباله ها غیر بهداشتی در این محور که به عنوان یکی از محورهای ورودی اصلی شهرستان است حمایت و توجه شهردای را نسبت به زیبا سازی و بهسازی آن می‌طلبد.

به گزارش پایگاه خبری راه ملت، ورودی هر شهر به عنوان اولین و آخرین سکانس مواجه مخاطب با هر شهر که نوعی فرهنگ و هویت ملی مردم را به نمایش می گذارد و بخش عمده تصویر شهر در لحظه ورود به شهر شکل می گیرد که نقش عمده ای شخصیت بخشی آن شهر را ایفا می کند لذا توجه مسئولان ذیربط نسبت به ورودی و تدوین راهکارهایی برای زنده کردن مفهوم ورود به شهر ضروری است.

شهر دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه در استان کهگیلویه و بویراحمد است.

گزارش و عکس: مجید آذربارگون

تصاویر زیر مربوط به ورودی های شهر دهدشت در آستانه نوروز است.

تصاویر تکمیلی:
yu t rh index05 index04 index index02 index03 g ۲۰۱۵۰۱۰۳_۱۷۱۶۲۴ hgt
منتشر شده در :2015/03/08 - 08:03|شناسه خبر: 5417 702 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه