امروز :پنج شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۵:۳۹:۵۶

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

فرهنگ ازدواج آسان در کهگیلویه نهادینه شود

عصر امروز نخستین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان کهگیلویه با حضور فرماندار کهگیلویه، مدیرکل اداره ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد و اعضای ستاد در فرمانداری دهدشت برگزار شد. سید کرامت الله کریمی بابیان اینکه امر مقدس ازدواج از قداست زیادی برخوردار است،اظهار کرد: اما مقدس تر از آن رسیدن به بنیان‌های عظیمی است […]

۱۳۹۳۰۶۲۹۱۳۳۲۳۰۳۳۴۳۶۷۰۷۳۳

عصر امروز نخستین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان کهگیلویه با حضور فرماندار کهگیلویه، مدیرکل اداره ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد و اعضای ستاد در فرمانداری دهدشت برگزار شد.

سید کرامت الله کریمی بابیان اینکه امر مقدس ازدواج از قداست زیادی برخوردار است،اظهار کرد: اما مقدس تر از آن رسیدن به بنیان‌های عظیمی است که این مقدس را به تقدس زمینی و آسمانی پیوند می‌دهد.

فرماندار کهگیلویه گفت: در دنیای امروز امر مقدس ازدواج به عنوان سنگ بنای اصلی در مکانیزم انسان به عنوان عامل توسعه نقش پیدا کرده است.

وی ابراز کرد: رسیدن به این مرحله در دوبعد امکان دارد بعد ساختاری نگاه به ازدواج و نگاه به نگرش و میزان توانمندی‌های به ظرفیت‌های جامعه همچون بیکاری،مشکلات اقتصادی است.

کریمی بیان کرد: ما به امر ازدواج به عنوان یک امر مقدس نگاه خاصی داریم اما در رفع موانع ازدواج نگاه توانمندی نداریم.

وی افزود: دولت تدبیر و امید در سطح کلان در رفع این مشکل گام بر می‌دارد اما وظیفه ما مسئولان در سطح شهرستانی این است که چه کار کنیم که ازدواج مناسب و منطقی صورت بگیرد؟

کریمی بابیان اینکه باید اجازه دهیم فرهنگ‌ها بازبان خودشان صحبت کنند، ابراز کرد: باید میزان تعاملات مثبت بین یک فرد و جامعه رابررسی کنیم.

وی خواستار ارائه مشکلات جوانان از سوی ادره ورزش و جوانان شهرستان شد و اظهار کرد: این اداره باید راه حل پاسخ به این مشکلات را با کمک دیگر ادارات از جمله فرمانداری را ارائه دهد.

کریمی بابیان اینکه آمادگی دارد برای حل مشکلات جوانان تمام همت و توان خود را به کار ببرد، تصریح کرد: برای برطرف کردن این مشکلات نیازمند فرهنگ‌سازی هستیم و کار فرهنگی زمان بر است و باید برای حل مشکلات جوانان کار اصولی و برنامه‌ریزی شده انجام گیرد.

منتشر شده در :2014/09/28 - 07:09|شناسه خبر: 546 595 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه