امروز :سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ساعت : ۰۱:۲۴:۳۷

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

مدیرکل ورزش و جوانان استان مدیر نمونه کشور شد

به پاس تلاش ارزنده جنابعالی و همکاران در راستای تحقق رهنمودهای امام خمینی (ره) و منویات رهبر معظم انقلاب و رییس جمهوری به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان برتر کشور شناخته شده و از شما قدردانی می شود.

جهانبخش ایزدپور مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد در حکمی از سوی محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان به عنوان مدیر برتر در زمینه انجام فعالیت های فرهنگی و ورزشی انتخاب شد.

به گزارش راه ملت ، به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد، در این حکم آمده است: از آنجا که عرصه فرهنگ و ورزش سرچشمه ترویج اندیشه های ناب اسلامی و شکوفایی مبنای فکری و ویژگی های اخلاقی و ورزشی است فرصت چنین خدمتی یک نعمت ارزشمند محسوب می شود.

در ادامه این حکم بیان شده است: به پاس تلاش ارزنده جنابعالی و همکاران در راستای تحقق رهنمودهای امام خمینی (ره) و منویات رهبر معظم انقلاب و رییس جمهوری، همدلی لازم در انجام فعالیت های فرهنگی و ورزشی، ارج نهادن به مبانی اخلاقی، صیانت از هویت فرهنگی ورزشکاران، مربیان، قهرمانان و پیشکسوتان و تحقق ورزش معنوی و معرفتی به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان برتر کشور شناخته شده و از شما قدردانی می شود.

در پایان این حکم عنوان شده است: امید است توجه به ارزش های فرهنگی همچون گذشته سرلوحه فعالیت های جنابعالی و همکاران بوده و روز به روز شاهد تعالی ورزش و حاکمیت اخلاق و منش پهلوانی در جامعه باشیم.

منتشر شده در :2015/03/09 - 11:03|شناسه خبر: 5564 703 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه