امروز :پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ساعت : ۲۱:۰۸:۵۵

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

ترافیک خیابان بیمارستان شهید بهشتی یاسوج از عوامل فوت بیماران

رئیس بیمارستان شهید بهشتی یاسوج گفت: ترافیک سنگین در خیابان بیمارستان شهید بهشتی از عوامل فوت بیماران تا رسیدن به بیمارستان است.

ذاکر سعیدی‌نژاد ظهر امروز در جلسه شورای سلامت بویراحمد اظهار کرد: بیمارستان شهید بهشتی به‌عنوان بزرگترین بیمارستان استان به آحاد مردم خدمات می‌دهد که متاسفانه مشکلات متعددی در این بیمارستان وجود دارد.

رئیس بیمارستان شهید بهشتی یاسوج اذعان کرد: برخی بیمارستان را با پارک اشتباه می‌گیرند و با حضور در فضای سبز بیمارستان مشکلات متعددی را برای کارکنان، خدمات، انتظامات و …ایجاد می‌کنند.

ذاکری‌نژاد با تاکید بر اینکه همواره روزانه شاهد برخوردهای نامناسب از سوی همراهان بیمار با عوامل انتظامات هستیم، گفت: متاسفانه برخی افراد بیمارستان را با مکان‌های دیگر اشتباه می‌گیرند که در برخی مواقع باعث کندی ارائه خدمت به بیماران می‌شود.

این مسئول با تاکید بر اینکه همه عوامل اجرایی در بیمارستان خادمان بیمار هستند، گفت: با توجه به قرار گرفتن بیمارستان شهید بهشتی در مرکز شهر بحث ترافیک از عوامل و مشکلات مهم در این حوزه است.

رئیس بیمارستان شهید بهشتی یاسوج ترافیک جلوی بیمارستان را از عوامل مهم در فوت هم‌استانی‌ها عنوان کرد و گفت: متاسفانه با وجود بار ترافیکی زیاد در خیابان بیمارستان روزانه شاهد بروز مشکلات زیادی هستیم که در نهایت منجر به فوت بیمار می‌شود.

سعیدی‌نژاد کمبود فضای فیزیکی و ترافیک جلوی بیمارستان شهید بهشتی را از عمده مشکلات این مرکز‌ درمانی عنوان کرد و گفت: انتظار می‌رود مسئولان استانی اعم از استاندار، نیروی انتظامی و …فکری به حال این مشکل کنند.

سیدنادر موسوی قوام‌آباد در ادامه این جلسه نیز بر ضرورت توجه به سلامت جامعه تاکید کرد و گفت: جامعه ما شامل خانواده‌های ما هستند که توجه به این امر ضرورت دارد.

رئیس اتاق اصناف بویراحمد با ابراز گلایه‌مندی از روند جلسه شورای سلامت شهرستان اذعان کرد: صرفا جلسه برگزار کردن باعث رفع مشکلات سلامت نمی‌شود از این‌رو در حوزه بهداشت اگر کسی تخلفی انجام دهد باید مطابق قانون با آن برخورد شود./فارس

منتشر شده در :2015/03/16 - 01:03|شناسه خبر: 6003 621 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه