امروز :چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۱:۵۲:۳۲

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

بارش باران و برف کهگیلویه وبویراحمد را فرا می گیرد/عیدی با طعم باران و برف

مدیر کل اداره هواشناسی کهگیلویه وبویراحمد گفت: با ورود سامانه بارشی از عصر روز چهارشنبه به جو استان بارشهای خوبی را برای پایان هفته تا اویل هفته بعد را خواهیم داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی راه ملت، فرج الله شکوهی پور در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه میزان بارشهای سالجاری نسبت به مشابه پارش از کاهش محسوسی برخوردار بوده ،افزود: خوشبختانه با ورود سامانه بارش زا از اواخر هفته جاری به جو استان بارشهای خوبی طی چند روز مانده به پایان سال و سال جید را برای استان پیش بینی کرده ایم.

وی خاطر نشان کرد: بارش پیش بینی شده این سامانه بارشی در جود استان باران و برف در مناطق کوهستانی بوده که از عصر روز چهارشنبه مناطق مختلف کهگیلویه وبویراحمد به ویژه مناطق کوهستانی آن را فرا خواهد گرفت.

مدیر کل اداره هواشناسی استان با اشاره به ورود یک سامانه بارشی از بعدازظهر چهارشنبه از غرب کشور به جو استان گفت: خوشبختانه با ورود این سامانه بارشی پیش بینی بارش های خوبی را برای استان خواهیم داشت و می توان خوبی برای این بارشها پیش بینی کرد.

شکوهی پور خاطر نشان کرد: با توجه به پیش‌بینی برف در مسیرهای کوهستانی برای مسافران نوروزی به همراه داشتن تجهیزات زمستانی به ویژه زنجیر چرخ در روزهای پایانی هفته جاری و روز شنبه آینده برای آنهاتوصیه می‌شود.

منبع : بویرخبر

منتشر شده در :2015/03/17 - 06:03|شناسه خبر: 6174 782 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه