امروز :یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ساعت : ۰۸:۵۴:۲۶

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

رییس شورای بسیج ورزشکاران استان منصوب شد

سید رضا آشتیانی مقدم با حکم سردار داوود آذرنوش رییس سازمان بسیج ورزشکاران کشور به عنوان رییس شورای بسیج ورزشکاران کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

در این حکم آمده است: در اجرای فرآیند شناسایی و انتخاب هیات رییسه مجامع شوراها و کارگروه های تخصصی بسیج به موجب این حکم جنابعالی به عنوان رییس شورای بسیج ورزشکاران کهگیلویه و بویراحمد منصوب می شوید.

در ادامه این حکم بیان شده است: با استعانت از خدا، نصب العین قرار دادن تقوا، جهاد در راه خدا، بهره گیری از فرامین امام خمینی (ره) موسس شجره طیبه بسیج و مقام معظم رهبری، در چارچوب وظایف و اختیارات ابلاغی در نظام نامه و مشورت و همفکری اعضای هیات رییسه آن مجمع و کارگروه های تخصصی و نخبگان بسیجی مرتبط و در راستای تحقق اهداف و برنامه های سازمان بسیج ورزشکاران کشور نسبت به تشکیل نشست های هیات رییسه و مجمع عمومی اقدام شود.

در این حکم اظهار شده است: عمل به این امور زمینه را برای گسترش فرهنگ و تفکر بسیجی و کمک به تحقق بسیج ده ها میلیونی و جامعه اسلامی فراهم خواهد کرد.

در پایان این حکم آمده است: انشاءالله خداوند متعال توفیق پاسداری از دستاوردهای ناب انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی را به تمام مسوولان اجرایی و قشرهای مختلف ملت ایران عنایت کند.

منتشر شده در :2015/03/18 - 10:03|شناسه خبر: 6251 682 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه