امروز :چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۳:۰۷:۲۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

مسئولان در ایام نوروز مواظب هرگونه سوء استفاده از خودروهای بیت المال باشند

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه استفاده غیرقانونی از خودرهای دولتی در این ایام عیداز سوی برخی از کارکنان ادارت زیبنده مسئولان نیست، گفت: مسئولان در ایام نوروز مواظب هرگونه سوء استفاده از خودروهای بیت المال باشند.

سیدموسی خادمی ظهر امروز در آخرین نشست شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد در سال ۹۳ با تبریک فرا رسیدن عید باستانی نوروز به دستاوردهای قابل قبول استانی در حوزه جذب اعتبارات اشاره کرد و افزود: این موفقیت‌ها حاصل همکاری همه دستگاه‌های اجرایی و مسئولان استانی است.

وی با بیان اینکه استان الآن نیازمند این گونه نشست و برخاست های اداری برای از بین بردن مشکلات است، ابراز کرد: مدیران باید در چنین جلسه هایی حرفها و گفته ها یشان را بگویند و برای حل مشکل آن چاره ای اتخاذ کنند.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد به خدمات ارائه شده دولت یازدهم در یک سال گذشته اشاره کرد و افزود: آنچه که در این یکسال قابل مشاهد بود این است که دولت تدبیرو امید به آنچه که وعده داده و خواسته ، رسیده است.

وی به کاهش میزان تورم در یک سال گذشته اشاره کرد و بیان کرد: دولت با خیزی بلند در مهار تورم ۴۴درصدی توانست این موضوع مهم را به زیر ۱۵درصد برساند که همه آن حاصل فاصله نزدیک حرف تا عمل دولت یازدهم را نشان می دهد.

خادمی با بیان اینکه دکتر روحانی مرد شمار اول دولت یازدهم پایبندبه شعار و حرفهای خود در انتخابات ریاست جمهوری بوده و هست، ابراز کرد: دولت در هر زمینه  ای که قول به مردم داده است سربلند بیرون آمده که همه نشان از مدیریت صحیح در دولت نشان می دهد.

وی با بیان اینکه مشکلات گذشته ای  که باعث روکود منفی پنج در کشور شد، یک فاجعه بود ،گفت: دولت در پیشبرد و از خارج کردن رکور اقتصادی خیز بلندی را برداشته که امیدواریم در سال آینده این خیز را بیشتر از الآن ببینیم.

استاندار استان با بیان اینکه دکتر روحانی در مورد مذاکرات و توسعه کشور گفت هم چرخ صنعت و هم چرحخ سانتیفیوژ باید با هم بچرخد، ابراز کرد:اگر امروز در مذاکرات شاهد به دست آوردن نتجیه های خوبی هستیم همه از تدبیرهای دولت یازدهم بوده که با یک فراغ جمعی بدست آمده است.

خادمی ابراز داشت: دولت یازدهم عرصه را به کسانی که کارآموزده بودند باز کرد و مثل برخی که دولت را به مکانی برای دوره کارآموزی تبدیل کرده بودند تبدیل نکرد.

وی با بیان اینکه امروز اگر در مذاکرات توافق بدست آید یا بدست نیایید ایران اسلامی پیروز این مذاکرات است، ابراز کرد: ایران اسلامی حسن نیست خود در مذاکرات را به دید همه جهان نسان نشان داده است  ولی برخی خواهان ندیدن این پیروزی هستند و باید به آنها گفت که ایران اسلامی همیشه خواهان گفتگو و تبادل دوستانه بوده است.

استاندار به پشتیبانی مقام معظم رهبری از نیم مذاکره هسته ای ایران اشاره کرد و گفت: برخی امروز نمی شنوند و یا دلشان چنین چیزی را نمی خواهد و دوست ندارند نتیجه مطلوب این مذاکرات بدست آید.

خادمی در ادامه به پیشرفتهای  استان در بخش‌هایی مانند حوزه در آمدهای مالیاتی جزو استان‌های اشاره کرد و گفت: استان در حال حاضر در این بخش ها حائز رتبه برتر شده به گونه‌ای که ۳۰ میلیارد تومان از همین طریق به اعتبارات عمرانی استان اضافه شده است.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد تعامل و همگرایی مدیران در سطح استان را عاملی برای شکوفایی استان در این چند مدت دانست و افزود: تعامل و همدلی نماینده ولی فقیه در استان و نمایندگان استان در مجلس شور ای اسلامی راهی شکوئفا را برای استان در همه زمینه ها هموار کرده است.

وی با بیان اینکه کهگیلویه و بویراحمد در زمینه تسهیلات بانکی و صندوق توسعه ملی در ۶ ماهه اول سال ۹۲ موفق به جذب ۴۲ میلیارد تومان شد و در نهایت تا پایان سال ۹۳ این رقم به ۹۰ میلیارد تومان رسیده است، ابراز کرد: در مجموع استان کهگیلویه و بویراحمد در زمینه جذب اعتبارات عمرانی جزو استان‌های برتر کشور بوده که باید این روند تا ۱۰ سال آینده ادامه داشته باشد تا استان در روند توسعه قرار گیرد.

خادمی به رشد ۱۵۰درصدی اعتبارات پروژه های عمرانی استان در سالجاری اشاره کرد و گفت : مجموع اعتبارات عمرانی سال ۹۳ با اعتبارات عمرانی سال‌های ۹۱ و ۹۲ برابری می‌کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به انتخابات مجلس در سال آینده اشاره کرد و افزود: استانداری و مجموعه کارکنان این نهاد به عنوان مجری انتخابات تمام تلاش خود را برای برگزاری انتخابی مطلوب در سال آینده انجام خواهند داد و  هیچ گونه دخالت و جانب‌داری از کسی صورت نخواهد گرفت.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه سیاست دولت تدبیر و امید حفظ استقلال دولت و صیانت از رأی مردم است و ما هیچ‌گونه حمایتی از کسی در این عرصه نخواهیم کرد، گفت: دولت تدبیر و امید در صحنه انتخابات از گروه و اشخاص خاصی در انتخابات طرفداری نخواهد کرد.

خادمی خاطر نشان کرد: دولت سخت‌گیرانه مراقبت می‌کند و شاید کار سختی باشد ولی مدیران باید روابط‌شان را به گونهای تنظیم کنند که اشکالی برای انها در صحنه انتخابات بوجود نیاید.

وی در ادامه به سفر هیئت دولت در سال آینده به استان اشاره کرد و افزود: مسئولان باید با تعامل و همدلی تلاش کنند که این سفر خروجی مناسبی برای استان دربر داشته باشد.

استاندار با بیان اینکه در سفرهای گذشته ریاست جمهوری هر کس راه خود را می‌رفت، ابراز کرد: چیزی که در سفر رئیس جمهور باید مد نظر همه گروه‌ها باشد این است که نباید کاری کنند که برای مطرح کردن خود در سفر ریاست جمهوری به استان کهگیلویه و بویراحمد ضربه بزنند و باید تلاش کنیم که در این سفر فرهنگ اصیل مردم استان را به نمایش بگذاریم.

خادمی تصریح کرد: اجرای مناسب برنامههای سفر رئیس جمهور و بیان درخواست‌های منطقی و اصولی از هیئت دولت باید مورد توجه مسئولان  در این سفر قرار گیرد.

وی به سفرهای نوروزی و سیر مسافر به استان اشاره کرد و گفت: دستگاههای خدمات رسان  باید در این زمینه برای ارائه هر چه مطلوبتر کارها به مسافران و شهروندان همیشه در دسترس باشند و نگذارند خدایی ناکرده خلل ومشکلی برای ارائه خدمات رسانی به مسافران به وجود آید. .

استاندار استان با بیان اینکه اگر خدشه ای در این ایام به مسافری وارد شود همه ما مسئول هستیم، ابراز کرد: در ایام تعطیل باید فرهنگ غنی استان را به مسافران نوروزی نشان دهیم و از ظرفیت های استان و دیار خود در همه زمینه ها بهترین نحوه را داشته باشیم.

خادمی به استفاده برخی از مدیران از خودروهای دولتی در این ایام اشاره کرد و گفت: مردم فهیم هستند و می دانند و نباید خدای نکرده چنین موضوعی باعث ناراحتی مردم از مسئولان شود.

وی با بیان اینکه استفاده کردن از خودرهای دولتی در این ایام از سوی برخی از کارکنان ادارت زیبنده مسئولین نیست، ابراز کرد: مسئولان در ایام عید مواظب هرگونه سوء استفاده غیرقانونی از خودروهای بیت المال باشند.

منتشر شده در :2015/03/19 - 11:03|شناسه خبر: 6329 631 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه