امروز :پنج شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ساعت : ۱۸:۱۰:۴۹

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

بیمارستان دهدشت تحت فشار شدید بیماران کرونایی سه شهرستان!/بحران، واژه آشنای اینروزهای بیمارستان امام خمینی

فرماندار کهگیلویه در بازدید از وضعیت بیمارستان معین امام خمینی دهدشت که این روزها چشم امید بیماران کرونایی سه شهرستان است امار بستری بیماران در این مرکز درمانی را تکان دهنده و هشدار دهنده خواند .

راه ملت: به گزارش راه ملت از کهگیلویه؛ دکتر دارا کریمی نژاد در این بازدید اظهار داشت: افزایش شیوع بیماری کرونا و قرمز شدن وضعیت شهرستان، زمینه اوج گیری موج چهارم بیماری در این شهرستان شده و به همین خاطر مجبور هستیم مطابق مصوبات ستاد مدیریت کرونا محدودیت ها ودستورالعمل‌های بهداشتی را با جدیت بیشتری در روزهای اتی مورد پایش قرار دهیم.

 

 

فرماندار کهگیلویه با تاکید براینکه برای قطع زنجیره و شیوع بیماری کرونا، چاره ای جز همکاری همه شهروندان ورعایت همه موارد شیوه نامه‌های بهداشتی است، گفت: مردم عامل اصلی قطع زنجیره بیماری کرونا هستند و با رعایت دستورالعمل‌ها این مهم محقق می‌شود.

 

 

وی با بیان اینکه رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی و افزایش آمار بیماران کرونایی بار سنگینی بردوش کادر درمانی وارد خواهد کرد خاطر نشان کرد : لازم است افراد سلامتی خود، خانواده و جامعه اهمیت دهند و شیوه نامه‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

 

 

منتشر شده در :۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۱:۰۱|شناسه خبر: 64191209 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

سرویسخ بری

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه