امروز :پنج شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ساعت : ۱۷:۱۱:۱۴

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

قدر دانی فرماندار دنا از سه خانواده داغدار سی سختی به دلیل خاکسپاری بدون حضور فامیل

فرماندار گفت: از همه ی خانواده هایی که مراسم ترحیم خانواده های خود را بدلیل ویروس کرونا لغو کرده اندضمن تسلیت به این خانواده ها داغدیده تشکر کرد.

به گزارش راه ملت؛ فرماندار دنا گفت:بدنبال شیوع بیماری ویروسی ڪرونا در شهرستان بسیاری از خانواده‌های عزادار شهرستان دنا ڪه عزیزان خود را در این ایام بدلایل مختلف از دست داده‌اند، جهت پیشگیری از شیوع این بیماری، برگزاری مراسم ترحیم در مساجد و دیگر اماڪن محل تجمع را متوقف کردند تشکر می کنم.
پناهی گفت:حس انسان دوستی سایه بر سر صله رحم افتاده و به احترام جان همدیگر در کمتر مراسم و خاکسپاری شرکت می کنند تا شاید بتوانند این ویروس منحوس کرونا را کنترل کنند.
فرماندار دنا ادامه داد و گفت آری این چنین است همین همکاری ها بود که در سال اول ویروس کرونا تنها شهرستانی بودیم که در بین شهرستانها قرمز نشده و کمترین آمار کرونا را با توجه به جمعیت در یکسال اول داشتیم.
پناهی گفت:قطع ارتباطات خانوادگی،دوستی فامیلی از دیر باز در میان دنا نشینان حاکم نبوده ولی دیگه چه باید کرد که مراسمات لغو خاکسپاری بدون تجمع بدون حضور فامیل با تعداد بسیار کم صورت می گیرد، این ویروس بر طبل خود می کوبد که انتظار از شهروندان عزیز می رود مثل گذشته یاری گر هموطنان در راستای عدم شرکت در مراسمات شادی و خاکسپاری باشیم.

منتشر شده در :۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۱:۰۲|شناسه خبر: 6444151 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

سرویسخ بری

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار
  • انتخابات 94

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه