امروز :سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳ساعت : ۰۱:۵۸:۱۸

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

فرماندار شهرستان کهگیلویه:همدلی و همزبانی ملت و دولت پشتوانه‌ای محکم برای موفقیت کشور است

فرماندار شهرستان کهگیلویه گفت: اتحاد، همدلی و همزبانی ملت و دولت پشتوانه‌ای محکم برای موفقیت کشور در عرصه های مختلف است.

راه ملت(مجید آذربارگون)، سید کرامت‌الله کریمی عصر امروز در گفت و گو با خبرنگاران  ضمن تبریک سال نو و تسلیت ایام فاطمیه (س)، در خصوص نامگذاری شعار سال از سوی مقام معظم رهبری، اظهارکرد: اتحاد، همدلی وهمزبانی ملت و دولت پشتوانه‌ای محکم برای موفقیت کشور در عرصه های مختلف است.

وی افزود: اتحاد، همدلی و همزبانی ملت و دولت در موفقیت کشور ما تاثیربسزایی دارد و نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری (مدظله) به نام “دولت و ملت، همدلی و همزبانی”  اهمیت این امر را نشان می‌دهد.

وی تصریح کرد: سه نکته مهم در سال ۹۴ پیش رو داریم که نام‌گذاری این سال از سوی مقام معظم رهبری (مدظله) با نام “دولت و ملت، همدلی وهمزبانی”  اهمیت این حساسیت را به‌‍‌خوبی نشان می‌دهد.

وی بیان کرد: بنا به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله) بر اساس شعار امسال به نام “دولت و ملت، همدلی وهمزبانی” و تاکید ایشان بر این امر، با توجه به اینکه در سال ۹۴ در برهه‌ای حساس از جهات مختلف سیاسی، فرهنگی و اقتصادی در کشور ما شرایط مهمی دارد، اتحاد بین مردم و دولت تاثیر زیادی را خواهدداشت.

وی در ادامه گفت: در وهله اول نتیجه مذاکرات هسته‌ای برای کشور  و خود رهبری (مدظله) بسیار با اهمیت است و چون تاکید زیادی بر این بحث از سوی مقام معظم رهبری (مدظله) وجود دارد، لذا تا الان از سوی رهبری مورد پشتیبانی قرار داده شدند و از این به‌بعد هم با توجه به نامگذاری این سال، برای به نتیجه رسیدن مثبت، نیازمند اتحاد و پشتیبانی دولت و ملت هستیم.

وی اضافه کرد: نکته دوم بحث به‌وجودآمدن گروه‌های تکفیری در سطح دنیا و اینکه علیه اسلام به‌ پا خواسته و اسلام را هدف قرار داده و دارند اسلام خشونت‌آمیز را ترویج می‌دهند و جهت نابودی اسلام، دست به‌ هر اقدام پلیدی می‌زنند و به‌تعبیری برای مقابله با اسلام راستین کشور ما برنامه دارند، باز هم همدلی دولت و ملت در نابودی این گروه‌ها حائز اهمیت است.

وی همچنین اشاره به سومین نکته حساس امسال و بحث انتخابات کرد و گفت: ضمن وجود تمام گرایشات فکری، سیاسی و یا هرگروهی باز هم به اتحاد ملت، دولت، همدلی و همزبانی نیاز اساسی است.

کریمی خاطرنشان کرد: به فرموده مقام معظم رهبری رهبری(مدظله) کشور ما در مقطع حساس قرار دارد و ایشان می‌فرمایند) چون یکی از مهمترین و بنیادی ترین مسیر کنار هم بودن دولت و ملت و نامگذاری این سال از سوی مقام معظم رهبری اهمیت وی‍ژه و حساس این سال را نشان می‌دهد که بااتحاد، همدلی و همزبانی دولت و ملت بتوانیم با دشمنان اسلام مقابله و این کشور را به موفقیت‌هایی که نیاز هست برسانیم.

منتشر شده در :2015/03/21 - 11:03|شناسه خبر: 6542 845 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه