امروز :جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ساعت : ۰۴:۱۸:۴۱

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

کی روش:مرا مجبور کردند مسیر خروجی را در پیش بگیرم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت:در طبقه سوم فدراسیون فوتبال شادی و شور و شعف هواداران هیچ اهمیتی ندارد.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت:در طبقه سوم فدراسیون فوتبال شادی و شور و شعف هواداران هیچ اهمیتی ندارد.

به گزارش ایسنا، کارلوس کی روش قبل از سفر به اتریش درباره ممنوع الخروج شدنش اظهار کرد: همانطور که همه می دانند وقتی امروز صبح به عنوان سرمربی تیم ملی‌ آمدم تا به وظایفم عمل کنم که از جمله آنها هدایت تیم ملی برای بازی با شیلی و سوئد بود، جلوی مرا گرفتند. شخص من نباید راجع به این اتفاقات و چگونه اتفاق افتادن آنها گزارش بدهم . تنها چیزی که باید بگویم این است که این اتفاق ناگوار نباید رخ می داد.این سوء تفاهم مالیاتی در نهایت به من ضربه شخصی وارد کرد در حالی که من اشتباهی را مرتکب نشده بودم و مسئولیت آن هم با من نبود.

وی تاکید کرد: در درجه اول تمام اتفاقات امروز صبح در فرودگاه بر سر شخص من رخ داد و از بُعد شخصی واقعا برای بنده باعث شرم شد و به شخص من لطمه وارد کرد. در حال حاضر فقط می خواهم وظایفم را طبق خواسته کفاشیان برای هدایت تیم ملی در دو بازی آخر انجام بدهم. فقط باید روی کارم در تیم ملی تمرکز داشته باشم.

او درباره حل مساله مالیاتی اش نیز گفت: امروز هم چهار و نیم بعدازظهر من مطلع شدم به خاطر محبت و همکاری مسئولان مالیاتی ایران این مشکل حل شده و آنها به من چراغ سبز نشان دادند و من این موضوع را به فدراسیون و کفاشیان اطلاع دادم. همان طور که مطلع هستید در بامداد امروز با پرواز ۳و۵۰دقیقه بامداد با پرواز لوفتانزا به اتریش خواهم رفت و بر خلاف آن چیزی که قبلا گفته شده است با پرواز فردا صبح امارات نمی روم. از جانب تیم ملی نیز می خواهم از افرادی که کمک کردند تا این مشکل حل شود به ویژه مسئولان دارایی و مالیاتی کشور که در جهت رفع این سوء تفاهم تلاش کردند تشکر کنم. درباره این اتفاق تنها چیزی که می دانم این است که نباید این اتفاق نه تنها برای فدراسیون فوتبال و شخص من ،‌بلکه برای تیم ملی ایران هم نباید رخ می داد. البته نقطه نظرات نهایی‌ و احساساتم و مطالب دیگر را وقتی با کفاشیان به یک توافق مشترک رسیدیم بیشتر توضیح می دهم.

کی روش در پاسخ به این سوال که چرا به خاطر یک مشکل کوچک در خصوص دو بازیکن تیم ملی یعنی جهانبخش و آزمون تا این اندازه اختلافات بزرگ شد و کار برای او به پایان رسید، گفت: واقعا متوجه سوال شما نمی شوم، زیرا در مصاحبه قبلی کاملا شفاف صحبت کردم و صریح توضیح دادم .در حال حاضر که کفاشیان آمده و تصمیمی را که گرفته‌ایم اعلام کرده است، فکر میکنم همه از آن مطلع هستند و از شرایط فعلی تیم ملی همه اطلاع دارند. نظرات متفاوت بسیار شفافی اینجا می بینیم و نقطه نظرات بسیار متفاوت و مخالف همدیگر در حال حاضر بین ما در فدراسیون فوتبال وجود دارد که امکان حل آنها نیست. این اختلاف نظرات را بنده به وجود نیاورده‌ام. علاقه شخصی من و هدفی که در ذهن داشتم این نبود. البته علاقه کفاشیان هم این نیست.

وی اضافه کرد: واقعیت به طور شفاف برای همگان معلوم است. وقتی کفاشیان و شخص من با این واقعیت مواجه شدیم به این نتیجه رسیدیم که این تصمیمی که گرفته شد بهترین تصمیم برای آینده فدراسیون فوتبال و این مسئولینی جدید اداره کننده فدراسیون است. پس وقتی این تصمیم را گرفتیم دیگر صحبتی باقی نمی ماند.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در ادامه در واکنش به صحبت اسدی که اعلام کرده است که جدایی کی روش از فدراسیون فوتبال قطعی نیست، گفت: اینگونه مسائل را باید از اسدی بپرسید. خواهش میکنم مرا به بازی های فکری کوچک و بزرگ دعوت نکنید. رئیس فدراسیون، آقای کفاشیان بعداز جلساتی مختلفی که با هم داشتیم این تصمیم را اعلام کردند. در حال حاضر طبق درخواست ایشان تنها باید تمرکز خود را برای دو بازی آینده بگذاریم و بعد از اینکه از سوئد برگشتم تا تفاهم دوستانه مشترکی که به آن رسیدیم را اجرا کنیم بیشتر درباره مسائل مختلف صحبت میکنم.

کی روش در پاسخ به این سوال که کفاشیان اعلام کرده ۹۵ درصد خود کی روش تمایل به رفتن داشت،گفت: من هیچ وقت نگفتم می خواهم بروم و هیچ موقع این درخواست من نبود بلکه اجبار پیدا کردیم تا این تصمیم را بگیریم. چرا که دیگر به این روش کار کردن مقدور نیست. زیرا یک روز رئیس فدراسیون، شما را به خاطر کاری که انجام می دهید تحسین می کند و روز دیگر از سوی دبیر کل مورد تضعیف قرار می گیرید. این نوع رهبری فدراسیون نمی تواند به تیم ملی در مسیر موفقیت کمک کند. این خواسته من نبود، آنها مرا مجبور کردند که به این نتیجه و درک برسم که باید مسیر خروجی را در پیش بگیرم. زیرا یک روز به طبقه چهارم رفتم و یک احساسی داشتم و طبقه سوم آمدم و یک احساس متفاوت دیگر برایم بازگو شد.

وی درباره حمایت مردم در صفحات اجتماعی از او گفت: خیلی ممنون این حمایت ها هستم و امیدوارم عذرخواهی قلبی مرا پذیرا باشید. امید من بود که مردم تصمیم گیرنده باشند اما اینگونه نیست. در طبقه سوم نقطه نظرات بسیار شفاف است. و آن هم این است که شادی و شور و شعف هواداران هیچ اهمیتی ندارد. این مطلبی بود که به من گفت شد.

کی روش در پایان در پاسخ به این سوال که اگر نظر طبقه سوم برای ماندن او تغییر کند،‌آیا حاضر است به همکاری خود ادامه دهد یا خیر، گفت: شب‌بخیر!

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، سرانجام بامداد امروز به اردوی تیم ملی ملحق شد.پس از اینکه کارلوس کی روش صبح شنبه به دلیل مشکلات مالیاتی نتوانست همراه با کاروان تیم ملی عازم اتریش شود، با حل مشکلش بامداد امروز (یکشنبه) تهران را به مقصد اتریش ترک کرد تا به اردوی تیم ملی ملحق شود.

تیم ملی فوتبال ایران برای برگزاری دو بازی دوستانه، صبح روز شنبه عازم اتریش شد.

منتشر شده در :2015/03/22 - 11:03|شناسه خبر: 6575 591 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه