امروز :جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ساعت : ۲۰:۳۷:۰۵

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

کارخانه فولاد مارگون امسال کلنگ زنی خواهد شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: امسال کارخانه فولاد سقاوه واقع در مارگون بویراحمد با اشتغالزایی ۵ هزار نفر کلنگ‌زنی می‌شود.

راه ملت، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: امسال کارخانه فولاد سقاوه واقع در مارگون بویراحمد با اشتغالزایی ۵ هزار نفر کلنگ‌زنی می‌شود.

داریوش دیودیده در نشست با استاندار کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: با اجرای سیاست‌های حمایتی دولت تدبیر و امید و تلاش‌های صورت گرفته در حوزه صنعت و معدن استان در تمامی شاخص‌های صنعتی، معدنی و تجاری در سال ۹۳ رشدی مطلوب در استان اتفاق داده است.

وی عنوان کرد: تلاشی چشمگیر و برنامه‌ریزی‌ دقیق در جهت تحقق اهداف تعیین شده برای سال ۹۴ در حوزه صنعت انجام گرفته است.

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد افزود: آمار صدور جوازهای‌ صنعتی و معدنی، پروانه بهره برداری، پروانه های کسب، استخراج معادن، میزان صادرات و به تبع آن ایجاد فرصت های شغلی و رشد و توسعه اقتصادی و صنعتی در سال ۹۳، روندی مثبت و قابل قبول را نشان می‌دهد.

دیودیده با اشاره به شروع فعالیت و تولید در پروژه‌های عظیم صنعتی و معدنی همچون کارخانه سیمان مارگون، آجر دهدشت، روغن کشی و تصفیه روغن گچساران در سال ۹۴ ابراز امیدواری کرد: با بهره برداری از این پروژه ها و همچنین کلنگ‌زنی مجموعه‌های بزرگ صنعتی همچون فولاد، گام هایی اساسی در بخش صنعت کهگیلویه و بویراحمد برداشته شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست با بیان اینکه تاکید دولت تدبیر و امید در سال ۹۴ بر بحث اشتغال بیشتر شده است، گفت: این امر وظیفه‌ای دوچندان بر دوش مسؤلان در جهت ایجاد فرصت‌های شغلی گذاشته است.

سید موسی خادمی با مثبت ارزیابی نمودن مجموعه فعالیت‌های انجام شده در حوزه صنعت و معدن در طی سال ۹۳، ابراز کرد: بخش عمده‌ای از وظایف و فراهم ساختن شرایط رشد و توسعه اقتصادی بر دوش حوزه صنعت است و در سال ۹۴ باید فعالیت‌ها اثر گذارتر دنبال شوند.

بنام مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست اظهار داشت: بخش عمده‌ای از واحدهای صنعتی استان در شهرک‌های صنعتی مستقر هستند و در سال ۹۴ ارتقا کیفیت خدمت رسانی به این شهرک‌ها و فراهم آوردن زیرساخت‌های مورد نیاز و بهبود شرایط موجود اساس کار است.

منتشر شده در :2015/03/26 - 08:03|شناسه خبر: 6859 732 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه