امروز :جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ساعت : ۰۴:۱۲:۵۸

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

همدلی و هم زبانی اتمام حجت برای عموم مردم و مسئولان است

مدیر کل امور کتابخانه های عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:شعار سال ۹۴ از سوی مقام معظم رهبری،اتمام حجتی است برای عموم مردم و مسئولان تا دست به دست هم دهند و کشور را از گزند دشمنان مصون دارند.

به گزارش راه ملت، زینب قربانی مدیر کل امور کتابخانه های عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با خبرنگار سایت زنان استان کهگیلویه و بویراحمد(ایل بانو)با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال” دولت و ملت،همدلی و همزبانی” گفت:پیام های مقام معظم رهبری چراغ راه ملت است.

وی افزود:شعار سال ۹۴مقام معظم رهبری،اتمام حجتی است برای عموم مردم و مسئولان تا دست به دست هم دهند و کشور را از گزند دشمنان مصون دارند.

مدیر کل امور کتابخانه های عمومی استان یادآور شد:شعار سال را باید در همه زمینه ها مد نظر قرار دهیم و با چراغ روشنی که مقام معظم رهبری به دست ما داده اند حرکت کنیم و با همدلی و همزبانی یک بار دیگر استکبار جهانی را بیش از پیش از خود دور کنیم.

وی با اشاره به این که ملت بزرگ ایران ظرفیت های سیاسی و علمی بزرگی دارد گفت:شرط تحقق شعار سال احترام و اعتماد متقابل مردم و مسئولین است.

قربانی با اشاره به این که فرمایشات مقام معظم رهبری را باید الگوی خود قرار دهیم گفت:پیام های بی بدیل رهبر فرزانه،هر یک برای خود اهمیت بسیار زیادی دارد و باید هر ساله آن ها را تکرار کنیم و مجدانه در راستای تحقق آنان بکوشیم.

وی تصریح کرد:کتابداران،مشاوران امین،کتابخانه های عمومی را به پایگاه محکم مردمی تبدیل خواهند کرد و سال ۹۴ را با همدلی،همزبانی،نشاط و انگیزه والا آغاز می کنند.

قربانی در انتها با آرزوی توفیق روزافزون و سلامتی برای مقام معظم رهبری خاطر نشان کرد: امیدورایم که سالی سرشار از خوشی و سرسبزی برای همه مسئولان استانی و کشوری باشد.

منتشر شده در :2015/03/28 - 08:03|شناسه خبر: 6997 1373 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه