امروز :چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۲:۴۸:۱۸

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

کشتارگاه باشت به دلیل عدم رعایت موازین بهداشتی پلمب شد

راه ملت، کشتارگاه باشت در پی انتشار خبری در خبرگزاری فارس پیرامون وضعیت غیر بهداشتی این مکان و به دستور مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان باشت پلمب شد. تنها کشتارگاه باشت که مدتی به سوژه رسانه‌ها مبدل شده بود در پی انتشار خبرهای متعدد از وضعیت نابه‌سامان و بغرنج آن توسط خبرگزاری فارس و […]

راه ملت، کشتارگاه باشت در پی انتشار خبری در خبرگزاری فارس پیرامون وضعیت غیر بهداشتی این مکان و به دستور مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان باشت پلمب شد.
تنها کشتارگاه باشت که مدتی به سوژه رسانه‌ها مبدل شده بود در پی انتشار خبرهای متعدد از وضعیت نابه‌سامان و بغرنج آن توسط خبرگزاری فارس و با پیگیری‌های متعدد از سوی مسئولان بالاخره به دستور مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان باشت و با انجام اقدامات لازم در این زمینه ظهر امروز پلمب شد.

کشتارگاه باشت که در وضعیت بسیار بدی به لحاظ بهداشتی به سر می‌برد مدت‌ها مورد بی‌مهری مسئولان واقع شده بود و علیرغم تذکرات متعدد شبکه بهداشت و درمان شهرستان مبنی بر تهدید سلامت مردم و اعتراضات مردمی مبنی بر غیر بهداشتی بودن این کشتارگاه، همچنان در حال فعالیت بود که خوشبختانه پس از انتشار خبرهایی در این راستا توسط خبرگزاری فارس با پلمب کردن آن تا حدودی جهت ساماندهی این وضعیت اقدام شد.

کریم رضایی مسئول شبکه بهداشت و درمان شهرستان باشت در این خصوص اظهار کرد: کشتارگاه باشت به عنوان یکی از مشکلات جدی و مهم شهرستان که سلامت عموم مردم را نشانه گرفته بود به دلیل عدم رعایت موازین بهداشتی و تهدید علیه سلامت عمومی پس از انجام مراحل لازم پلمب شد.

وی افزود: پلمب این کشتارگاه اگر چه ممکن است مشکلاتی را برای قصاب‌های شهرستان به دنبال داشته باشد اما بهترین راه برای جلوگیری از تهدید سلامت عمومی است.

این مسئول یادآور شد: در راستای برخورد با قصابی‌هایی که به صورت غیر اصولی فعالیت می‌کنند و مشکلات بهداشتی را دارا هستند اقدامات اولیه انجام شده و پس از تذکرات لازم نسبت به جمع‌آوری و پلمب آن‌ها اقدام می‌شود.

رضایی با اشاره به اینکه گوشت به عنوان یکی از اقلام مهم مواد غذایی مورد مصرف عموم مردم است، تصریح کرد: بیماری‌های متعددی از طریق گوشت می‌تواند به انسان منتقل و در نهایت به سلامت افراد ضربه بزند بنابراین رعایت موازین بهداشتی امری مهم و ضروری در این خصوص است.

منتشر شده در :2015/03/29 - 01:03|شناسه خبر: 7055 896 بازدید
گزارش خطا:
برچسب ها:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه