امروز :جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ساعت : ۲۲:۳۳:۳۱

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

از هنرمندان و نقش آفرینان استان کهگیلویه وبویر احمد تجلیل میشود+مکان و زمان

هوشمند ابراز کرد: روز ۲۰ فروردین ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه عصر شعر انقلاب با حضور شاعران برجسته استان در دفتر حضرت آیت‌الله ملک حسینی نماینده ولی فقیه برگزار می‌شود.

راه ملت، رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده هنرمندان برتر و نقش آفرین این استان در سال ۹۳ تجلیل می‌شوند.

علی هوشمند در نشست با خبرنگاران به مناسبت هفته “هنر انقلاب”، اظهار داشت: جهت ارائه برنامه‌های در خور شأن و مناسب در این هفته از هیچ تلاشی فروگذاری نکردیم.

وی بیان کرد: تجدید میثاق با شهدا، عصر شعر انقلاب، تجلیل از هنرمندان برتر و نقش آفرین استان در سال ۹۳، برگزاری کارگاه تجسمی، پیاده روی، نمایشگاه عکس و پرچم حوزه هنری، کارگاه شب هنر انقلاب در روز ۲۲ فروردین، دیدار با خانواده شهدا و دیدار با کوکب حاتمی بانور مبارز انقلابی از جمله برنامه‌های حوزه هنری این استان در هفته هنر انقلاب است.

هوشمند ابراز کرد: روز ۲۰ فروردین ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه عصر شعر انقلاب با حضور شاعران برجسته استان در دفتر حضرت آیت‌الله ملک حسینی نماینده ولی فقیه برگزار می‌شود.

رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: همچنین با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده کارگاه تجسمی با موضوع خلق آثار ارزش‌های انقلاب روز جمعه همین هفته کلید می‌خورد.

هوشمند بیان کرد: همچنین روز شنبه هفته آینده ساعت ۱۱ صبح در محل نگارخانه باران واقع در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نمایشگاه عکس و پرچم حوزه هنری با موضوع “پرچم” برپا می‌شود.

وی از برپایی نمایشگاه عکس معرفی جاذبه‌های گردشگری و هنرمندان این استان در متروی تهران خبر داد و افزود: این نمایشگاه در برخی از ایستگاه‌های متروی تهران از ۲۵ اسفندماه سال گذشته تا ۱۵ فروردین ماه امسال برپا بود.

هوشمندبا بیان اینکه ۲۵۰ اثر عکس به معاونت فرهنگی متروی تهران ارسال کردیم که از این میان ۱۰۰ اثر برتر و مرتبط با گردشگری را انتخاب کردند اظهار داشت : این عکس‌ها در ایستگاه‌های متروی تجریش، ارم سبز، انقلاب و کهریزک برپا شد.

منتشر شده در :2015/04/08 - 09:04|شناسه خبر: 7601 799 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه