امروز :شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ساعت : ۰۶:۱۱:۳۹

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

همایش اصلاح خرده فرهنگ ها در بهمئی برگزار میشود

دبیر شورای فرهنگ عمومی بهمئی گفت: همایش اصلاح خرده فرهنگ های عمومی با مشارکت معتمدین، ریش سفیدان طوایف، خواص و افراد تاثیر گذار برای تقویت فرهنگ های صحیح و حذف خرده فرهنگ های غلط اواخر فروردین ۹۴ در این شهرستان برگزار می شود.

راه ملت، دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهمئی افزود: در این همایش از سخنرانان و صاحبنظران مرتبط با موضوع از جمله آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی نماینده ولی فقیه دراستان استفاده خواهد شد.

امین درخشان بیان کرد: اصلاح خرده فرهنگ ها خواسته عمومی مردم شهرستان و یک ضرورت است که امروزه سطح آگاهی جامعه به حدی رسید که خیلی از خرده فرهنگ ها را مضر تلقی می کنند و با فرهنگ اجتماعی و توان اقتصادی خانواده ها همخوانی ندارد.

وی از برگزاری اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی با موضوع اصلاح خرده فرهنگ های عمومی با محوریت شعار امسال با حضور همه اعضا در این شهرستان خبر داد.

درخشان اظهارکرد: امید می رود در این سال که به نام دولت و ملت و همدلی و همزبانی نامگذاری شده اعضای شورای فرهنگ عمومی شهرستان با وحدت و همدلی بتوانند در جهت اهداف شواری فرهنگ عمومی این شهرستان گام بردارند.

وی افزود: اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهرستان در سال جدید را با موضوع اصلاح خرده فرهنگ ها شروع کردیم تا با مشارکت اعضای شورا برای تبین راهکارهای مفید و موثر تصمیم گیری شود./ایرنا

منتشر شده در :2015/04/09 - 10:04|شناسه خبر: 7611 656 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه