امروز :جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ساعت : ۲۲:۳۱:۳۱

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

پایانه مسافربری در شهر باشت ایجاد میشود

تاکنون اقدامات خوبی در این راستا انجام شده اما جهت نظم بخشیدن و ایجاد نظم کلی در ترافیک سطح شهر احداث یارانه مسافربری بسیار حائز اهمیت است.

راه ملت، به نقل از فارس، بهنام برازنده شهردار باشت ظهر امروز در جمع خبرنگاران در خصوص اعتبارات سال ۹۳ در سال ۹۴ شهرداری باشت اظهار کرد: یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از محل مازاد درآمد استانی به شهرداری اختصاص داده شد که ۵۰۰ میلیون تومان جهت احداث فاز نخست پارک تپه‌ای نورالشهدا و یک میلیارد تومان در قالب بهبود عبور و مرور در شهر هزینه شده است.

وی انجام سنگ‌فرش در سطح شهر با اعتبار ۴۵۰ میلیون تومان، آسفالت ۲۵۰ میلیون تومان، نصب چراغ پارکی ۱۵۰ میلیون و ۱۵۰ میلیون جدول‌گذاری را از جمله موارد بهبود عبور و مرور دانست که تا پایان تیرماه به بهره‌برداری خواهد رسید.

برازنده با تأکید بر این‌ که شهرداری باشت با تعامل خوب پرسنل در سال گذشته خدمات ارزنده‌ای را ارائه داده، یادآور شد: در سال ۹۳ قریب به ۱۳ پروژه ارزشمند در باشت اجرا شد که بازگشایی خیابان پاسداران باشت و فاز دوم کمربندی دو طرح بزرگ آن محسوب می‌شود.

شهردار باشت در ادامه به برنامه‌های شهرداری باشت در سال ۹۴ پرداخت و گفت: احداث پایانه مسافربری شهر باشت و توسعه فضای سبز در سطح شهر را دو طرح مهم شهرداری باشت در سال جاری دانست.

وی با بیان این موضوع که رفع ترافیک شهر باشت یکی از مهم‌ترین مسائل موجود در شهر است که باید ساماندهی شود، تصریح کرد: تاکنون اقدامات خوبی در این راستا انجام شده اما جهت نظم بخشیدن و ایجاد نظم کلی در ترافیک سطح شهر احداث یارانه مسافربری بسیار حائز اهمیت است.

 

منتشر شده در :2015/04/12 - 03:04|شناسه خبر: 7804 802 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه