امروز :جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ساعت : ۲۱:۱۹:۴۴

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

سومین قربانی حادثه گچساران جان باخت/حال مصدوم دیگر نیز وخیم است

شب گذشته  اهالی کوی کارکنان در شهر دوگنبدان با صدای شلیک گلوله شبی خون بار را پشت سر گذاشتند و دراین رویداد تاسف بار که در دقایق اولیه حادثه دوقربانی داشت دونفر نیز از مصدومان آن به بیمارستان شهیدرجایی گچساران انتقال داده شدند. راه ملت، به نقل از راک نیوز ؛ یک شنبه شب حدود […]

شب گذشته  اهالی کوی کارکنان در شهر دوگنبدان با صدای شلیک گلوله شبی خون بار را پشت سر گذاشتند و دراین رویداد تاسف بار که در دقایق اولیه حادثه دوقربانی داشت دونفر نیز از مصدومان آن به بیمارستان شهیدرجایی گچساران انتقال داده شدند.

راه ملت، به نقل از راک نیوز ؛ یک شنبه شب حدود ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه با صدای شلیک گلوله در منطقه کارکنان شهر دوگنبدان جنایتی هولناک رقم خورد.

براساس این گزارش پسر جوانی  که از دختر مورد علاقه اش جواب رد گرفته بود با مراجعه به درب منزل دختر ،انتقام جواب سردش را باگلوله های گرم داد تا پایان تلخی برای زندگی دختر جوان رقم بخورد.

قاتل علاوه بردختر جوان ،دونفر ازبستگان وی را نیز به گلوله بست و تیر آخر را برای گرفتن جان خودش شلیک نمود وعامل حادثه نیز در دم جان باخت.

مصدومان حادثه که هر دو زن بودند دراسرع وقت به بیمارستان دولتی شهید رجایی  گچساران انتقال داده شدند.

دکتر هایده حافظ قران درگفتگو با خبرنگار راک نیوز در تشریح آخرین وضعیت مصدومان حادثه گفت :به محض انتقال هر دو مصدوم به بیمارستان کارهای پزشکی بر روی انها صورت پذیرفت .

رئیس بیمارستان شهیدرجایی افزود : پزشکان جراح و متخصصین زنان وزایمان برسربیماران حضور ویکی از افراد که شرایط حادتری داشت به آی سی یو انتقال داده شد.

دکترحافظ قران با ابراز تاسف از جان باختن یکی از مصدومان حادثه گفت : باتوجه به محل اصابت گلوله به گردن بیمار وجراحت خیلی زیاد وارده تمامی تلاش پرسنل بیمارستان برای نجات مصدوم نتیجه ای نداشت .

رئیس بیمارستان شهید رجایی گچساران وضعیت دیگر مصدوم حادثه یک شنبه شب را حاد ندانست و اضافه کرد :تنها مصدوم حادثه  درحال حاضر دربیمارستان بستری و تحت مداوا قرار دارد.

جنایت هولناک شب گذشته تا این لحظه ۳کشته ویک زخمی بهمراه داشت .

شهرستان گچساران با مرکزیت شهر دوگنبدان با بیش از یکصدوپنجاه هزار نفر جمعیت در فاصله ۱۷۰ کیلومتری از یاسوج مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد واقع شده است.

منتشر شده در :2015/04/13 - 11:04|شناسه خبر: 7838 1168 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه