امروز :پنج شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۵:۴۵:۰۸

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

کاهش ۱۵۰ میلی متری بارش در دهدشت

فرماندار شهرستان کهگیلویه گفت: تنش‌زدایی و تنش‌آوری در دهدشت و بخش‌های آن مشکل اساسی این شهرستان است. راه ملت، با توجه به گرمسیری بودن شهرستان کهگیلویه و وضعیت آب در کل استان به ویژه شهرستان کهگیلویه بر اساس عدم بارش سالانه، فرماندار کهگیلویه به همراه مدیران کل آب و فاضلاب شهری و روستای برای حل‌شدن […]

فرماندار شهرستان کهگیلویه گفت: تنش‌زدایی و تنش‌آوری در دهدشت و بخش‌های آن مشکل اساسی این شهرستان است.

راه ملت، با توجه به گرمسیری بودن شهرستان کهگیلویه و وضعیت آب در کل استان به ویژه شهرستان کهگیلویه بر اساس عدم بارش سالانه، فرماندار کهگیلویه به همراه مدیران کل آب و فاضلاب شهری و روستای برای حل‌شدن مشکلات این شهرستان بازدید میدانی به‌عمل آوردند.

کرامت کریمی در جمع خبرنگاران بررسی مشکلات آبرسانی به روستاهای حومه غربی و روستای ذلفقاری را از جمله این بازدیدها عنوان و افزود: روستای ذلفقاری با ۱۰ خانوار به دلیل کمبود آب، آبرسانی از طریق تانکر به این روستا صور ت می‌گیرد.

فرماندار کهگیلویه فاضلاب روستای مهد و ورودی شهرستان کهگیلویه را از دیگر بازدیدهای صورت گرفته برشمرد و با اشاره به اینکه این فاضلاب هم از نگاه مدیریتی و هم از نگاه میزان سلامت برای هموطنان مشکلاتی را به‌وجود آورده است، عنوان کرد: در نشست‌هایی که با مدیران کل داشتیم تا حدودی این مشکلات برطرف خواهند شد.

کریمی با توجه به اینکه در حومه شرقی شهرستان کهگیلویه تامین آب توسط آبفای شهری و توزیع آن توسط آبفای روستایی صورت می‌گیرد این کار را نادرست و نوعی موازی‌کاری بین نهادهای متولی دانست و بیان کرد: حضور مدیران کل در شهرستان باعث حل‌شدن مقداری از این مشکلات خواهد شد.

وی با توجه به اینکه  وضعیت آینده آب در کهگیلویه وضعیت خوبی نیست، تصریح کرد: بارش باران نسبت به سال گذشته در دهدشت ۱۵۰ میلی متر کاهش داشته است.

کریمی ادامه داد: تنش‌زدایی و تنش‌آوری آب شهرستان کهگیلویه و بخش‌های آن مشکل اساسی این شهرستان است.

وی اضافه کرد: ورود مدیران کل در سطح شهرستان می‌تواند تا حدودی این مشکلات را حل کند./ایسنا

منتشر شده در :2015/04/13 - 12:04|شناسه خبر: 7841 693 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه