امروز :پنج شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۴:۰۸:۵۴

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

فرماندار کهگیلویه:در جلسات شورا نگاه اقلیت و اکثریت نباید نباشد

سیدکرامت کریمی صبح امروز در نشست هم‌اندیشی اعضای شورای شهر و شهردار که در سالن کنفرانس فرمانداری دهدشت برگزار شده بود نگاه دولت یازدهم را بر محور عقلانیت دانست و اظهار داشت: مدیران باید استقلال و آزادی داشته و با خودآگاهی این معرفت را به جامعه انتقال دهند.

راه ملت، سیدکرامت کریمی صبح امروز در نشست هم‌اندیشی اعضای شورای شهر و شهردار که در سالن کنفرانس فرمانداری دهدشت برگزار شده بود نگاه دولت یازدهم را بر محور عقلانیت دانست و اظهار داشت: مدیران باید استقلال و آزادی داشته و با خودآگاهی این معرفت را به جامعه انتقال دهند.

فرماندار کهگیلویه با بیان این‌که خروجی مدیریت دیکتاتوری کوتاه‌مدت خواهد بود، افزود: نتیجه آن صرفا نگاه نظارتی است و عقلانی نخواهد بود.

کریمی از برگزاری نشست‌های ماهانه با اعضای شورای شهر و شهرداری خبر داد و گفت: برای رسیدگی به مشکلات شهر تعامل مجموعه فرمانداری، شورای شهر و شهرداری یک ضرورت است.

وی با تاکید بر این‌که در تغییر مدیران غیرهمسو با جریان دولت با کسی تعارف ندارم، تصریح کرد: در سایر مسایل خدمات‌رسانی بر نگاه سیاسی مسلط می‌شود.

کریمی مصوبات شورای سلامت را متذکر شد و با اشاره به بندهای اجرایی نشده مرتبط با شهرداری گفت: به این دلیل که در جلسه شورای سلامت مصوبات ضمانت اجرایی دارند و زماندار هستند شهردار موظف است ظرف دو هفته آینده به مصوبات مورد نظر شکل اجرایی بخشد.

این مسئول هدف از نشست هم‌اندیشی را نگاه نقدآمیز برای حل مشکلات و به چالش کشیدن همدیگر عنوان و با این‌که نگاه اقلیت و اکثریت در جلسات شورا نباید باشد، تاکید کرد: مردم نباید در اعمال سلیقه ما متضرر شوند.

گزارش:سید طیبه سعادتی نیک

 

منتشر شده در :2015/04/21 - 01:04|شناسه خبر: 8225 759 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه