امروز :دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ساعت : ۱۶:۳۵:۵۲

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

انتخاب رشته دکتری ۹۴ تمدید شد

راه ملت، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد که مهلت انتخاب رشته و تکمیل فرم اینترنتی انتخاب رشته آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۱۳۹۴ دانشگاه ها تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ششم اردیبهشت ماه تمدید شد. حسین توکلی امروز (پنج شنبه) در گفت و گو با ایرنا گفت: تا ساعت ۸ صبح […]

راه ملت، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد که مهلت انتخاب رشته و تکمیل فرم اینترنتی انتخاب رشته آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۱۳۹۴ دانشگاه ها تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ششم اردیبهشت ماه تمدید شد.

حسین توکلی امروز (پنج شنبه) در گفت و گو با ایرنا گفت: تا ساعت ۸ صبح امروز از تعداد ۵۶ هزار و ۷۴۰ داوطلب مجاز به انتخاب رشته در آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۴ ، تعداد ۲۳ هزار و ۶۰۳ داوطلب انتخاب رشته خود را انجام دادند؛ به عبارت دیگر در حدود ۴۲ درصد از داوطلبین مجاز نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کردند.

وی افزود: به منظور فراهم کردن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبین مجاز به انتخاب رشته که تا کنون نسبت به انتخاب رشته خود اقدام نکرده اند مهلت انتخاب رشته و ثبت کدرشته محل های انتخابی تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه تمدید شد.

وی تاکید کرد: داوطلبان ضرورت دارد براساس اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص تمدید مهلت ثبت نام و همچنین اصلاحات دفترچه راهنمای انتخاب رشته که از ساعت ۱۸ امروز بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد ، برای انتخاب رشته اقدام کنند.

توکلی گفت: آن دسته از داوطلبان مجازی که پیش از این انتخاب رشته خود را انجام داده بودند نیز می توانند با مطالعه دفترچه راهنمای انتخاب رشته و در صورت لزوم نسبت به ویرایش و اصلاح کدرشته محل های قبلی خود تا پایان روز یکشنبه ششم اردیبهشت ماه اقدام کنند./ایرنا

منتشر شده در :2015/04/23 - 07:04|شناسه خبر: 8449 686 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه