امروز :چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ساعت : ۱۱:۱۷:۵۶

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

تکمیل بیمارستان ۲۸۴ تختخوابی یاسوج نیازمند ۳۵ میلیارد تومان اعتبار است

معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌های دولتی، تکمیل بیمارستان ۲۸۴ تختخوابی یاسوج را نیازمند ۳۵ میلیارد تومان اعتبار عنوان کرد.

به گزارش راه ملت، محمدجعفر علیزاده صبح امروز در بازدید معاون رئیس جمهور از بیمارستان ۲۸۴ تختخوابی یاسوج اظهار کرد: این بیمارستان در هشت طبقه ساخته شده و از بیمارستان‌های مرجع در کشور محسوب می‌شود.

معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌های دولتی اذعان کرد: با ساخت و تکمیل این بیمارستان هم مردم شهر یاسوج و سایر نقاط کهگیلویه و بویراحمد و حتی استان‌های جنوب کشور نیز می‌توانند از خدمات این بیمارستان بهره‌مند شوند.

وی با بیان اینکه اعتبارات سال ۹۴ بیمارستان ۲۸۴ تختخوابی یاسوج به نسبت سال گذشته ۴۰۰ درصد رشد داشته است، گفت: اعتبارات این بیمارستان از سه میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان به به ۱۵ میلیارد تومان افزایش یافته است.

این مسئول با بیان اینکه میانگین رشد اعتبارات عمرانی کش.ر ۱۵ درصد بوده است، گفت: میزان رشد اعتبارات در این بیمارستان پنج برابر شده است.

علیزاده به زمان بهره‌برداری بیمارستان ۲۸۴ تختخوابی یاسوج اشاره کرد و گفت: طبق برنامه این بیمارستان را در سال ۹۵ تحویل می‌دهیم که در صورت تامین اعتبارات تا پایان سال ۹۴ می‌توان آن را تحویل داد.

معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌های دولتی از دلایل عدم بهره‌برداری بیمارستان یاسوج را تحریم‌ها و کمبود اعتبارات عنوان کرد و گفت: برای تکمیل این بیمارستان علاوه بر ۱۵ میلیارد تومان امسال به ۲۰ میلیارد تومان دیگر نیاز است.

این مسئول در پایان پیشرفت فیزیکی بیمارستان ۲۸۴ تختخوابی یاسوج را ۷۰ درصد عنوان کرد و گفت: تکمیل این بیمارستان نیازمند ۳۵ میلیارد تومان است که امیدواریم با تامین اعتبار بتوان در زمان اعلام شده آن را تحویل دهیم./فارس

 

منتشر شده در :2015/04/24 - 12:04|شناسه خبر: 8496 819 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه