امروز :پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳ساعت : ۱۹:۵۵:۱۳

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

آداب استفاده از موبایل در کره شمالی

استفاده از تلفن‌های همراه در کره شمالی چنان گسترده شده است که رسانه‌های دولتی صدور دستور‌العمل‌هایی را برای نحوه استفاده از آنها آغاز کرده‌اند. به گزارش ایسنا، مقاله‌ای در یک مجله‌ فرهنگی که هر سه ماه یک بار منتشر می‌شود، می‌گوید که رشد میزان استفاده از تلفن همراه گرایش برخی از مردم را به سرپیچی […]

m_a-akhbar-133

استفاده از تلفن‌های همراه در کره شمالی چنان گسترده شده است که رسانه‌های دولتی صدور دستور‌العمل‌هایی را برای نحوه استفاده از آنها آغاز کرده‌اند.

به گزارش ایسنا، مقاله‌ای در یک مجله‌ فرهنگی که هر سه ماه یک بار منتشر می‌شود، می‌گوید که رشد میزان استفاده از تلفن همراه گرایش برخی از مردم را به سرپیچی از قوانین و مقررات مناسب با گوشی‌های تلفن همراهبه همراه داشته است.

این مجله می‌گوید برای کاهش گفتگوهای غیر ضروری، افراد باید در هنگام پاسخ به تماس تلفنی خود را معرفی کنند، هر چند که بر خلاف خطوط تلفن ثابت، در تماس با تلفن همراه، شماره ‌گیرنده به طور کلی مشخص و شناخته‌ شده است.

این گزارش می‌افزاید که این کار باعث جلوگیری از پرسش‌های اضافی خواهد شد و همچنین اذعان می‌کند با این که شما فرد تماس‌ گیرنده را می‌شناسید اما با معرفی خود، او را از این که درگیر گفتن نام و مشخصات خود بشود نجات می‌دهید.

به گزارش بی‌بی‌سی، از زمان شروع به کار اولین شبکه همگانی تلفن همراه در کره شمالی در سال ۲۰۰۸، تعداد مشترکان به بیش از دو میلیون نفر افزایش یافته است. اما تماس‌های بین‌المللی مجاز نیستند و مالکیت تلفن‌های همراه تا حدی زیادی به نخبگان و ثروتمندان محدود شده است.

 

خبرگزاری ایسنا

منتشر شده در :2014/10/08 - 07:10|شناسه خبر: 851 472 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: News@RaheMellat.ir

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه