امروز :جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ساعت : ۲۲:۱۳:۵۰

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

مرگ خانوادگی در اثر استنشاق منوکسید کربن/مشکلات مالی و بیکاری شایعه است

دکتر ساسان روندی مدیرکل پزشکی قانونی استان ایلام گفت: از همشهریان عزیز خواهشمندیم که به شایعات بی پایه و اساس توجهی نکرده و اخبار را از منابع موثق و مراجع ذیصلاح دریافت کرده تا جامعه دچار تشویش و هجمه شایعات نشود

راه ملت، در پی منتشر شدن خبر مرگ ۳ نفر از اعضای یک خانواده ( پدر و ۲ فرزنش) در فضای مجازی و گمانه زنی های فراوان در خصوص خودکشی آنها معلوم شد، این افراد متاسفانه بر اثر استنشاق گاز سمی مونواکسید کربن جان خود را از دست دادند.
گفته می‌شود،‌ در تصاویری که در فضای مجازی منتشر شده، مشخص است که این افراد به آرامی در خواب ابدی فرورفته اند، در حالی که اگر خودکشی با قرص برنج اتفاق می افتاد، افراد بدین صورت به آرامی تسلیم مرگ نمی شدند.
فرماندار شهرستان ایوان نیز در گفتگویی اعلام کرد: بر اساس اعلام پزشکی قانونی این افراد به هیچ عنوان خودکشی نکرده‌اند و شایعات مربوط به قرص برنج و یا استفاده از سایر سم ‌ها صحت ندارد.
بسطامی گفت: این خانواده به دلیل گرم کردن خود از اجاق استفاده کرده بودند که متاسفانه دچار این حادثه شدند.
بر اساس گزارش باشگاه خبرنگاران، برخی از افراد سودجو با ربط دادن مرگ تلخ این خانواده به خودکشی و مشکلات مالی وبیکاری قصد ایجاد رعب و وحشت داشتند که با اعلام دقیق پزشکی قانونی شیادان به هدف نرسیدند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، دکتر ساسان روندی مدیرکل پزشکی قانونی استان ایلام گفت: از همشهریان عزیز خواهشمندیم که به شایعات بی پایه و اساس توجهی نکرده و اخبار را از منابع موثق و مراجع ذیصلاح دریافت کرده تا جامعه دچار تشویش و هجمه شایعات نشود.
منتشر شده در :2015/04/27 - 11:04|شناسه خبر: 8770 690 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه