امروز :چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ساعت : ۰۹:۳۸:۴۷

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

از کمانچه قشقایی تا نی انبان بوشهری در جشنواره موسیقی فجراستان کهگیلویه وبویراحمد/شور و نشاط در جشنواره موسیقی فجر

سی و نهمین جشنواره موسیقی فجر با حضور هفت گروه موسیقی از استان های مختلف از شامگاه پنجشنبه(۲۶ بهمن) در استان کهگیلویه وبویراحمد آغاز شده است.

به گزارش راه ملت؛ مدیرکل فرهنگ و فرهنگ اسلامی اسلامی در این زمینه گفت: این جشنواره با حضور گروههای موسیقی و با ۱۶ اجرا از استان‌های فارس، بوشهر، تهران و کهگیلویه و بویراحمد تا اول اسفندماه ادامه دارند.

درخشان با اشاره به اهمیت توجه به تنوع سنت ها و موسیقی بومی محلی گفت: تلاش کردیم با اجرای موسیقی های بومی و محلی، بندری و پاپ به تنوع سلیقه های مردم در این جشنواره توجه شود.

وی گفت:امیدوارم مردم استان از شور ونشاط دراین جشنواره نهایت استفاده را ببرند وباحضور خوددر جشنواره موسیقی فجر دلگرمی خواصی به هنرمندان ببخشند.

معاون هنری وسینمایی اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی گفت:این جشنواره تا اول اسفندماه در یاسوج وشهرستانها ادامه دارد و اولین اجرای در شب اول کنسرت باحضور دوگروه قشقایی(مسعودنامداری) و گروه بوشهری اوای موج (بندری)شب خوبی برای مردم استان رقم زدند.

عبدالصادق خاک نژاد بیان کرد:۲۸بهمن ماه دوگروه کنسرت لری برگزارمیکنند که ساعت ۱۸/۳۰شهریارکریمی وساعت۲۱/۳۰گروه دایاربند به اجرا می پردازند.

وی درپایان گفت:جشنواره موسیقی فجر در سالن شهید ایزدپناه دانشگاه فرهنگیان یاسوج جنب اداره کل آموزش وپرورش استان برگزار می شود.

منتشر شده در :2024/02/17 - 12:02|شناسه خبر: 90005 51 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه