امروز :شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ساعت : ۰۴:۴۹:۰۲

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

نوروز در خانه موحد چه خبر است؟!

موحد طبق یک رسم دیرینه هر ساله در منزل خود میزبان مردم از اقصی نقاط کشور می باشد تا هم تبریک و شادباش عید باشد و هم حلال مشکلات مردم .

راه ملت: نوروز در خانه موحد چه خبر است!؟

شاید برای اهالی ۱۸۰ دستگاه دهدشت که در نزدیکی خانه سید محمد موحد زندگی و همسایه او هستند این ترافیک ماشین ها و نبود جای پارک در روزهای ابتدایی سال عادی باشد.

موحد طبق یک رسم دیرینه هر ساله در منزل خود میزبان مردم از اقصی نقاط کشور می باشد تا هم تبریک و شادباش عید باشد و هم حلال مشکلات مردم .

البته این رسم دیرینه موحد است حتی در ایامی که نماینده هم نبود ادامه دهنده این رسم و مردم داری خود می بود تا گرهی از مشکلات مردم را باز کند .

برخلاف آنچه در فضای مجازی مطرح می شود موحد پاسخ محکمی به منتقدان خود داد و در هیچ دوره ای از نمایندگی، خود را از مردم دور نکرد بلکه بر همان روال گذشته خود را در دسترس مردم قرار داده است.

عکس های منتشر شده از خانه موحد و ازدحام جمعیت از اکثریت طوایف کهگیلویه بزرگ نشان می داد که خود پاسخی روشن به مردمداری موحد و دلیلی بر این ادعاست.

آنچه واضح و مبرهن است موحد از اوایل دهه هفتاد که اولین حضور خود در مجلس شورای اسلامی را رقم زد و چه در سال هایی که موحد در مجلس نبود و حالا که قریب به نیم قرن است که این شوق به خدمت و مردم‌داری در ابر مرد تاریخ ساز مجلس و ستاره سپهر سیاسی کهگیلویه بزرگ همچنان خودنمایی می کند و موحد تنها گزینه و انتخاب قاطبه مردم این حوزه انتخابیه است ،مردمی که نشان دادند بصیرت ، آگاهی و مردم داری ذاتی موحد همچنان میدان داری می کند.

 

منتشر شده در :2024/03/27 - 08:03|شناسه خبر: 90594 1631 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه