امروز :شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ساعت : ۰۳:۵۷:۵۰

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

محکومیت چهار هزار میلیارد ریالی متخلفان اقتصادی

به گزارش راه ملت و به نقل از روابط عمومی تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد، سید حمزه لقمانی گفت: در سال گذشته ۱۰هزار فقره پرونده تخلفات اقتصادی وارد شعب تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد و رسیدگی شدند. مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد افزود: از این تعداد پرونده هفت هزار و ۹۹۷ فقره مربوط به […]

به گزارش راه ملت و به نقل از روابط عمومی تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد، سید حمزه لقمانی گفت: در سال گذشته ۱۰هزار فقره پرونده تخلفات اقتصادی وارد شعب تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد و رسیدگی شدند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد افزود: از این تعداد پرونده هفت هزار و ۹۹۷ فقره مربوط به بخش کالا و خدمات، یک هزار و ۳۶۳ فقره پرونده در حوزه قاچاق کالا و ارز، و ۸۴۰ فقره مربوط به حوزه بهداشت، دارو و درمان بوده که در مجموع رسیدگی به این پرونده ها ، متخلفان اقتصادی به پرداخت چهار هزار میلیارد ریال محکوم شدند.

لقمانی گفت: : در سال ۱۴۰۲ از تعداد ۷۳۶ اکیپ گشت مشترک سیار پنج هزار و ۲۸۳ بازرسی بوده که ۲ هزار و ۶۰۰ واحد دارای تخلف بوده است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد افزود: بیشترین میزان تخلفات انجام گرفته در بخش کالا و خدمات، گرانفروشی و عدم درج قیمت، عدم صدور فاکتور، عرضه خارج از شبکه بوده و در بخش قاچاق کالا و ارز مربوط به قاچاق لوازم خانگی، پوشاک و دیگر کالا ها بوده است.

به گفته لقمانی در سال ۱۴۰۲ گشت های مشترک سیار تعزیرات حکومتی استان به همراه دستگاههای نظارتی، صدا و سیما، بازرسان صمت، پلیس امنیت اقتصادی، بسیج اصناف، بازرسان اتاق اصناف، بازرسان جهاد کشاورزی ، دانشگاه علوم پزشکی، دامپزشکی، میراث فرهنگی و گردشگری، شرکت ملی پخش فرآوردهای نفتی بوده است.

منتشر شده در :2024/03/30 - 06:03|شناسه خبر: 90609 33 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه