امروز :شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ساعت : ۰۳:۵۹:۱۵

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

کوچک زاده،تیم مذاکره کننده هسته ای ایران چیزی را از مردم مخفی نکنند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تبیین و تشریح فرآیند مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ به ویژه متن بیانیه لوزان سوییس، گفت:مسوولان و تیم مذاکره کننده هسته ای ایران باید جزئیات مذاکرات را به طور شفاف و کامل برای ملت بیان کنند و چیزی را از مردم مخفی نکنند.

به گزارش راه ملت، مهدی کوچک زاده عصر امروز در نشست پرسش و پاسخ با دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج افزود:خطوط قرمز از سوی از سوی رهبر معظم انقلاب در مساله هسته ای تعیین شده و ملت ایران باید  از روند مذاکرات آگاه باشند زیرا ما چیز محرمانه ای با مردم وجود ندارد.

 

توافق نهایی میان ایران با کشورهای ۱+۵ نهایی نشده است

 

وی با اشاره به اینکه هنوز توافق نهایی میان ایران با کشورهای ۱+۵ نهایی نشده است اظهار کرد:هرگونه توافق ایران با طرف نقابل نباید بی چون و چرا انجام شود.

 

کوچک زاده با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران به طور حتم باید قبل از انجام توافق نهایی در مذاکرات هسته ای شروطی را در راستای حفظ عزت و حقوق هسته ای کشورمان مطرح کند، اظهار کرد:پذیرش توافق نهایی بدون پیش شرط در آینده مشکلات زیادی در عرصه بین المللی برای ایران ایجاد خواهد کرد.

 

این نماینده مجلس ابراز داشت: اگر امروزه دلسوزان نظام به تحلیل و نقد موضوع مذاکرات هسته ای در فضای علمی، کارشناسی و دانشگاهی می پردازند بی شک دغدغه عزت و شرف ایران و مساله هسته ای کشور برای آنها اهمیت دارد.

 

مقام معظم رهبری و ملت ایران زیر بار توافق بدون پیش شرط نخواهند رفت

 

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه زمانی که قطعنامه و منشور بین المللی در موضوع مذاکرات و توافق نهایی هسته ای صادر شود دیگر نمی توان کاری کرد، افزود: بدون شک اگر در موضوع مذاکرات هسته ای توافقی بدون پیش شرط انجام شود مقام معظم رهبری و ملت ایران زیر بار آن نخواهند رفت و به آن عمل نمی کنند.

 

تیم مذاکره کننده هسته ای در برابر زیاده خواهی کشورهای غربی کوتاه نیاید

 

تیم مذاکره کننده هسته ای کشور باید با نهایت دقت و رعایت مصالح و عزت ملت ایران و ارایه شروطی که منجر به احقاق حقوق هسته ای می شود وارد دور نهایی مذاکرات شوند و تا حصول نتیجه دلخواه در برابر زیاده خواهی های کشورهای غربی کوتاه نیایند.

 

صبح زاگرس

منتشر شده در :2015/05/08 - 11:05|شناسه خبر: 9270 863 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه