امروز :شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ساعت : ۰۴:۰۱:۲۵

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

پس گرفتن قهرمانی از سپاهان تنها یک شایعه است

فرکی درباره مشکل زانویش و اینکه آیا در سپاهان باقی خواهد ماند یا خیر، گفت: در فضایی هستم که حس می‌کنم باید ۱۰ روز استراحت کنم چون واقعا تصمیم‌گیری برایم مشکل است و من سه سال است که با این وضعیت جسمانی دور از خانواده مشغول به کار هستم اما همه چیز به آینده بستگی دارد.

راه ملت، به نقل از فارس حسین فرکی درباره قهرمانی تیم سپاهان با مربی ایرانی و اینکه این موضوع پرچم مربیان ایرانی را نسبت به مربیان خارجی در فوتبال ایران بالا برده، گفت: همه مربیان که زحمت‌کش هستند برای ما از احترام زیادی برخوردارند اما بیشتر صحبت‌های من به عملکرد مربی ایرانی برمی‌گردد چرا که  همانطور که ما متخصصان، پزشکان و مهندسین خبره داریم در جامعه مربیان هم مربیان خوبی مشغول کار هستند و در فوتبال هم این توانایی را داریم تا با مربیان ایرانی به قهرمانی برسیم اما به هر حال کار ما نتیجه داد و خوشحالم که نشان دادیم می‌توان به مربیان ایرانی هم اعتماد کرد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا جای بازیکن دیگری در سپاهان در لیست تیم ملی خالی است، اظهار داشت: اگر محدودیت برای انتخاب نبود حتما شایسته‌های دیگری از تیم ما بودند که می‌توانستند به تیم ملی کمک کنند اما امیدوارم در آینده باز هم شاهد حضور بازیکنان بیشتری از سپاهان در تیم ملی باشیم چون در تیم ما بازیکنان شایسته زیاد وجود دارد و چیزی که همه ما در نهایت به آن فکر می‌کنیم حضور یک تیم ملی قوی است.

سرمربی تیم سپاهان درباره قهرمانی این تیم در لیگ برتر خاطرنشان کرد: ما با شایستگی به این عنوان رسیدیم که این مسئله هم مرهون تلاش مجموعه سپاهان و هوادارن این تیم است که در ۶-۷ پایانی لیگ ۶ برد به دست آوردیم و فقط ۴ گل خوردیم آنهم در حالی که ۱۵ گل به ثمر رساندیم و یک رکورد جدید ثبت کردیم و بازیکنان سنگ تمام گذاشتند ۱۸ امتیاز در این ۶ بازی کسب کردند.

فرکی در خصوص اعتراضاتی که در برخی از هفته‌های لیگ به عملکرد وی در سپاهان می‌شد،؛ افزود: شاید به هر بخشی از فوتبال ایراداتی وارد باشد که به هر حال این ایرادات شامل حال هواداران هم می‌شود اما این به آن معنی نیست که بگوییم همه چیز خراب است و شاید عده‌ای انگشت‌شمار باشند که احساسات بیشتری دارند اما باید در بخش فرهنگی در این باره جلوگیری کرد چرا که گاهی اتفاقاتی رخ می‌دهد که باعث می‌شود ارتباط مربیان قطع شود اما این مسئله نباید تکرار شود و من همیشه حساب چند هوادار را از کلیه هواداران جدا می‌کنم.

وی درباره اظهارات تونی اولیویرا سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی مبنی بر اینکه علیرضا فغانی داور بازی تراکتورسازی و نفت باید در جشن قهرمانی سپاهان شرکت می‌کرد، خاطرنشان کرد: تونی یکی از مربیان خوب و با شخصیت فوتبال ماست که همیشه مصاحبه‌های حرفه‌ای انجام می‌دهد و شاید از روی ناراحتی این حرف ها را گفته اما من خیلی خوب می دانم که مربیان خارجی نسبت به قوانین پخته عمل می‌کنند و شب گذشته هم در شبکه خبر نشان داده شد که چه اشتباهی در تبریز رخ داده و قهرمانی ما مشکل فوتبالی نداشت.

وی درباره این شایعه که گفته می‌شود شاید قهرمانی از سپاهان پس گرفته شود، گفت:‌چنین مسئله‌ای صحت ندارد چرا که همه چیز در شرایط خوبی انجام شد و قهرمانی ما هم به حق بود. به هر حال لیگ ۳۰ هفته است و ۲۹ هفته نیست و در این ۳۰ هفته اتفاقات خوب و بد برای همه تیم‌ها رخ داده و شاید اشتباهات هم رخ داده باشد اما قهرمانی سپاهان هیچ موردی نداشت.

فرکی درباره مشکل زانویش و اینکه آیا در سپاهان باقی خواهد ماند یا خیر، گفت: در فضایی هستم که حس می‌کنم باید ۱۰ روز استراحت کنم چون واقعا تصمیم‌گیری برایم مشکل است و من سه سال است که با این وضعیت جسمانی دور از خانواده مشغول به کار هستم اما همه چیز به آینده بستگی دارد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره اینکه اگر کی‌روش در جلسه امروز حاضر می‌شد بهتر بود یا نه، گفت: من نمی‌دانم که کی‌روش ایران است یا نه. اگر ایران نیست که بحثی هم نیست اما اگر در ایران است بودنش در این جلسه می‌توانست مهم باشد.

فرکی درباره اینکه امکان دارد بازی تراکتورسازی و نفت تکرار شود یا نه افزود: از شما می پرسم که این کار شدنی است؟ مطرح کردن این موضوع هم اصلا خوب نیست. ما شایسته قهرمانی بودیم و اینکه در تبریز چه اتفاقی افتاده اصلا به ما ربطی ندارد. در عصر تکنولوژی عجیب است که این حرف ها زده می شود و قطعا این بازی تکرار نخواهد شد.

منتشر شده در :2015/05/18 - 11:05|شناسه خبر: 9695 591 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه