امروز :شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ساعت : ۲۲:۳۳:۵۶

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

همایش روسای بیمارستانهای اعصاب و روان کشور در یاسوج برگزار خواهد شد+ زمان

مسئول پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد شهید استان گفت: این همایش به صورت سالانه برگزار می‌شود که برای نخستین بار استان ما پذیرای این تعداد از مسئولان بیمارستانی و کارشناسان درمان جانبازان است.

راه ملت، مسئول پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد شهید کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری همایش روسای بیمارستان‌های اعصاب و روان کشور در یاسوج خبر داد.

سیدمهرعلی مختارنیا  گفت: همایش سراسری روسای بیمارستان‌های اعصاب و روان کشور وابسته به بنیاد شهید و امور ایثارگران فردا ۲۹ اردیبهشت در یاسوج برگزار می‌شود.

مسئول پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در این همایش که از فردا در محل هتل آزادی یاسوج برگزار می‌شود، معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور هم حضور خواهد داشت.

وی افزود: این همایش با رویکرد اقتصاد بیمارستانی با حضور ۵۰ نفر از مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور و روسای بیمارستان‌های اعصاب و روان و همچنین استاندار و تنی چند از مسئولان ارشد استانی برگزار می‌شود.

مختارنیا بیان کرد: با توجه به این که استان ما و مشخصاً شهر یاسوج از مناطق خوش آب و هوای کشور برای پذیرش جانبازان اعصاب و روان است، برگزاری چنین همایشی می‌تواند یاسوج را به عنوان شهری پایلوت در زمینه درمان جانبازان با توسعه بیمارستان اعصاب و روان سلمان در کشور معرفی کند.

این مسئول گفت: این همایش در یاسوج زمینه توسعه و تخصصی کردن بیمارستان‌های اعصاب و روان را در استان فراهم می‌کند.

مختارنیا به سایر اهداف برگزاری این همایش بزرگ دو روزه اشاره کرد و گفت: این همایش بیشتر با هدف رضایت‌مندی و بهره‌مندی بیشتر از منابع در استان ما برگزار می‌شود.

مسئول پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد شهید استان گفت: این همایش به صورت سالانه برگزار می‌شود که برای نخستین بار استان ما پذیرای این تعداد از مسئولان بیمارستانی و کارشناسان درمان جانبازان است.

منتشر شده در :2015/05/18 - 11:05|شناسه خبر: 9713 725 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه