امروز :چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ساعت : ۱۰:۲۱:۰۸

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

نفرات برتر کشتی بزرگسالان استان مشخص شدند

    در این دوره از مسابقات که با حضور ۷۰ کشتی گیران آزاد و فرنگی کار شهرستانهای استان به میزبانی شهرستان باشت در محل خانه کشتی شهر باشت برگزار گردید . به گفته روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد، در قسمت فرنگی آقایان عبدالحسین جهانبخش ،مصطفی جاودانه ،حامد عوض زاده […]

کشتی

 

 

در این دوره از مسابقات که با حضور ۷۰ کشتی گیران آزاد و فرنگی کار شهرستانهای استان به میزبانی شهرستان باشت در محل خانه کشتی شهر باشت برگزار گردید .

به گفته روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد، در قسمت فرنگی آقایان عبدالحسین جهانبخش ،مصطفی جاودانه ،حامد عوض زاده ،مهدی چمن ،سجاد چمن ،مجید آذر بخش ،میلاد درخش  و وحید برقک در اوزان مختلف به مقام قهرمانی دست یافتند . و در قسمت آزاد نیز آقایان :حمید سیروس مقدم ،حمید پرکوک ،مجید کریمی ،فرشید احمد پور ،هاشم خشت تابه ،مسعود طاهر پور ،حسن انصاری و مصطفی حسینی در اوزان مختلف ضمن کسب عنوان قهرمانی بعنوان نفرات برتر کشتی آزاد استان به رقابتهای قهرمانی کشور اعزام خواهندشد.

جهانبخش ایزد پور مدیر کل ورزش و جوانان استان و قنبر زاده مسئول روابط عمومی اداره کل از نزدیک شاهد این رقابت بودند . این مسابقات با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت و هیئت کشتی استان برگزار شد .

منتشر شده در :2014/11/01 - 08:11|شناسه خبر: 1299 695 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه