امروز :دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۱۵:۱۵:۴۵

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

سیاست‌های جدید یارانه‌ای دولت در بودجه ۹۴

محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس‌جمهور در گفت‌و‌گو با تسنیم، با تاکید بر عزم دولت در حمایت از اقشار کم‌درآمد جامعه، در خصوص حذف دهک‌های پردرآمد جامعه از دریافت یارانه نقدی، گفت: اطلاع‌رسانی در این زمینه بر عهده وزیر رفاه و یا سخنگوی دولت که ریاست مجمع عمومی سازمان هدفمندی یارانه‌ها را بر عهده دارد، است، […]

۱۳۹۲۰۸۰۸۱۶۲۰۱۹۳۱۶۱۴۳۸۵۹۳

محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس‌جمهور در گفت‌و‌گو با تسنیم، با تاکید بر عزم دولت در حمایت از اقشار کم‌درآمد جامعه، در خصوص حذف دهک‌های پردرآمد جامعه از دریافت یارانه نقدی، گفت: اطلاع‌رسانی در این زمینه بر عهده وزیر رفاه و یا سخنگوی دولت که ریاست مجمع عمومی سازمان هدفمندی یارانه‌ها را بر عهده دارد، است، اما همه مردم می‌دانند پرداخت یارانه به صورت نقدی کار ابداعی دولت یازدهم نبوده است.

وی افزود: قطعا نگاه کارشناسانه مثبتی به اینکه حدود ۴۲ هزار میلیارد تومان منابع به صورت غیرهدفمند و نقدی تحت عنوان هدفمندی یارانه‌ها پرداخت می‌شود وجود ندارد. ما فکر می‌کنیم یارانه نیاز اقشار محروم جامعه است، لذا این امور را با فکر و تدبیر انجام خواهیم داد.

معاون اجرایی رئیس‌جمهور با بیان اینکه سازمان‌های ذیربط دولت اصلاح در این زمینه را با نگاه کارشناسانه بررسی‌ خواهند کرد، اظهار داشت: انشاءالله در لایحه بودجه ۱۳۹۴ سیاست‌های جدید یارانه‌ای دولت تصویب و اعلام خواهد شد و مردم از آن اطلاع پیدا خواهند کرد.

شریعتمداری اضافه کرد: مردم مطمئن باشند دولت به هیچ عنوان درصدد برهم زدن آرامش زندگی اقشار کم‌درآمد یا اقشاری که برداشتن یارانه نقدی زندگی آنان را بر هم می‌زند نیست؛ بلکه برعکس در جهت تقویت افزایش قدرت خرید و سطح زندگی این اقشار حرکت خواهد کرد.

وی با غلط خواندن حذف پرداخت یارانه‌ نقدی همه مردم، اظهار داشت: حرکت دولت در زمینه هدفمندی معقول و بر مبنای کار کارشناسانه است و تلاش خواهیم کرد در این زمینه از هر کار شتاب‌زده‌ای جلوگیری کنیم.

معاون اجرایی رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: تمام تلاش دولت خدمتگذار این است که قدرت خرید اقشار ضعیف جامعه به خصوص آنهایی که تحت پوشش کمیته امدام حضرت امام‌(ره) و یا سازمان بهزیستی هستند را افزایش دهد و این اقشار مورد توجه دولت هستند و معشیت آنها از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است.

منتشر شده در :2014/11/21 - 01:11|شناسه خبر: 1763 689 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه