امروز :پنج شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۵:۴۷:۳۲

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

ایران پیشنهادات جدیدی از ۱+۵ دریافت کرد

    خبرگزاری «ایتارتاس» روسیه گزارش داده است که ایران در مذاکرات اخیر پیشنهادات جدیدی از سوی ۱+۵ دریافت کرده و قرار است وزیر خارجه ایران از طریق «خط ارتباطی امن» آن‌ها را با تهران در میان بگذارد. یک منبع خبری به ایتارتاس گفته که «محمد جواد ظریف» وزیر خارجه ایران، امروز (جمعه) پیشنهاد جدید […]

 

 

خبرگزاری «ایتارتاس» روسیه گزارش داده است که ایران در مذاکرات اخیر پیشنهادات جدیدی از سوی ۱+۵ دریافت کرده و قرار است وزیر خارجه ایران از طریق «خط ارتباطی امن» آن‌ها را با تهران در میان بگذارد.

یک منبع خبری به ایتارتاس گفته که «محمد جواد ظریف» وزیر خارجه ایران، امروز (جمعه) پیشنهاد جدید ارائه شده از سوی گروه ۵+۱، درباره توافق جامع بر سر موضوع هسته‌ای را با تهران در میان خواهد گذاشت.

این منبع خبری گفته که «گفتگو درباره پیشنهاد جدید، در خصوص المان‌های کلیدی توافق آتی خواهد بود» و نکاتی درباره لغو تحریم‌ها علیه تهران و محدودسازی برنامه هسته‌ای این کشور را در بر دارد.

همچنین، یکی از نمایندگان تیم مذاکره‌کننده ایرانی به خبرگزاری ایتارتاس گفته است که ظریف تصمیم گرفته که در وین بماند و پیشنهاد جدید را از طریق «خط ارتباطی امن» با تهران در میان بگذارد.n00377801-b

منتشر شده در :2014/11/22 - 12:11|شناسه خبر: 1769 609 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه