امروز :دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۸:۵۲:۰۶

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

مدت اعتبار دفترچه‌های درمانی بر اساس ضوابط قانونی تعیین می‌شود

به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، سعید حسینی، گفت: تاریخ اعتبار دفترچه‌های درمانی توسط اپراتور تعیین نمی‌شود بلکه سیستم بر اساس قوانین، مقررات وضوابط تعبیه شده در آن نسبت به تعیین آن اقدام می‌کند. وی با بیان اینکه دفترچه درمانی یکی از مهمترین مزایای هر بیمه شده‌ای در سازمان تأمین اجتماعی […]

به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، سعید حسینی، گفت: تاریخ اعتبار دفترچه‌های درمانی توسط اپراتور تعیین نمی‌شود بلکه سیستم بر اساس قوانین، مقررات وضوابط تعبیه شده در آن نسبت به تعیین آن اقدام می‌کند.

وی با بیان اینکه دفترچه درمانی یکی از مهمترین مزایای هر بیمه شده‌ای در سازمان تأمین اجتماعی است، گفت: در هنگام دریافت اغلب خدمات سازمان به همراه داشتن آن ضروری است.

وی افزود: دفترچه درمان عادی دارای ۱۵ نسخه ۳ برگی برگ اول مخصوص پزشک، برگ دوم مختص داروخانه، آزمایشگاه یا رادیولوژی و… وبرگ سوم مخصوص بیمار است که مشخصات کامل فرد بیمه شده شامل نام ونام خانوادگی، شماره بیمه، شماره ۱۸ رقمی سریال ، کد ملی، تاریخ ویزیت، نسبت بیمه شده با بیمه شده اصلی ونوع بیمه در آن قید شده است.

وی افزود: دفترچه درمان بیمه شدگان تبعی بالای ۲ سال برای دریافت خدمات حتماًباید عکس‌دار باشد .

وی با اشاره به اینکه سازمان برای دفترچه‌های درمانی بیماران مبتلا به بیماری‌های مزمن وبیماران خاص تمهیداتی اندیشیده است، اظهار داشت: این بیماران پس از ارائه مدارک لازم به دفاتر اسناد پزشکی  وتأیید آنها می‌توانند از خدمات ویژه سازمان استفاده کنند.

وی افزود: دفترچه درمانی بیماران خاص۴۵ برگ ومستمری بگیران تأمین اجتماعی ۲۴ برگ است.۱۳۹۱۱۲۱۵۰۰۰۰۵۱۳

منتشر شده در :2014/11/26 - 02:11|شناسه خبر: 1848 545 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه