امروز :دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ساعت : ۱۷:۰۴:۳۵

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

مجروحیت شدید مسئول پاسگاه ویژه منابع طبیعی شهرستان بویراحمد

  سرهنگ برزمند فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کهگیلویه و بویراحمد از محروح شدن آقای هوشنگ نادری، مسئول پاسگاه ویژه اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بویراحمد از سوی قاچاقچیان زغال خبر داد. به گفته سرهنگ برزمند، اکیپ یگان حفاظت شهرستان بویراحمد به سرپرستی آقای هوشنگ نادری در بامداد روز […]

DSCF5638

 

سرهنگ برزمند فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کهگیلویه و بویراحمد از محروح شدن آقای هوشنگ نادری، مسئول پاسگاه ویژه اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بویراحمد از سوی قاچاقچیان زغال خبر داد.

به گفته سرهنگ برزمند، اکیپ یگان حفاظت شهرستان بویراحمد به سرپرستی آقای هوشنگ نادری در بامداد روز پنجشنبه سیزدهم آذرماه (حوالی ساعت ۲ صبح)، بر اساس اخبار واصله به این پاسگاه، به محل اعزام می شوند که بلافاصله قاچاقچیان با دیدن مامورین به سمت شهر متواری می گردند. این وانت سایپاه فاقد شماره انتظامی بوده و در روستای دلی اولاد علی مومن در حال بارگیری زغال بوده اند.
بنا به گفته سرهنگ برزمند پس از تعقیب و گریز در روستای نرگاه در حومه یاسوج، خودروی مذکور متوقف و با مامورین یگان حفاظت شهرستان بویراحمد درگیر که منجر به ضرب و شتم شدید آقای هوشنگ نادری از ناحیه سر، دست وکمر گردیده که بلافاصله وی را جهت مداوا به بیمارستان شهید بهشتی به وسیله آزانس ۱۱۵ انتقال و متخلفین (قاچاقچیان) با رها کردن خودرو آنها متواری گردیدند. با تماس به پلیس ۱۱۰ و حضور در صحنه اقدام به تنظیم صورتجلسه و تنظیم پرونده، به دستور مقام محترم قضایی جهت دستگیری متخلفین ادامه دارد.
بنا بر گفته های فرمانده یگان حفاظت استان، قاچاقچیان برای شناسایی نشدن و جلوگیری از به دام افتادن خود به برداشتن پلاک خودروی حامل محموله زغال اقدام کرده بودند.
بنا به خبری که در همین زمینه در سایت عصردنا منتشر شده است ، آقای نظری رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بویراحمد از بستری شدن آقای نادری اظهارتاسف نمودند و اظهار داشتند که از نیروی انتظامی و دستگاه قضایی استان می خواهیم که با متخلفان برخورد نموده تا شاهد چنین حوادثی نباشیم. آقای نظری تاکید کرد که تا پای جان از عرصه های منابع طبیعی دفاع خواهیم نمود.
درپی وقوع این حادثه ، مهندس بهشتی فرد مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بلافاصله در محل وقوع حادثه حضور یافته و شخصا روند پرونده قضایی را پیگیری نمودند. همچنین ایشان به همراه فرمانده یگان حفاظت استان از آقای نادری در بیمارستان شهید بهشتی عیادت نمودند. قابل ذکر است حال مزاجی آقای نادری رضایت بخش بوده و پس از مداوا از بیمارستان ترخیص گردید.

منتشر شده در :2014/12/05 - 02:12|شناسه خبر: 1979 580 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه