امروز :چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ساعت : ۱۰:۱۵:۱۷

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

تقویت زیرساخت های ورزشی مناطق محروم برنامه اصلی مجلس

ک ب آنلاین: رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: تقویت زیرساخت های ورزشی مناطق محروم از برنامه های اصلی مجلس و کمیسیون برنامه و بودجه است. “غلامرضا تاج گردون”در آیین افتتاحیه زمین چمن ورزشی فوتبال روستای سرابننیز از توابع گچساران با اشاره به افزایش سرانه فضای ورزشی مناطق محروم در کاهش آسیب […]

۲۷۰۳۵_۵۲۰ک ب آنلاین: رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: تقویت زیرساخت های ورزشی مناطق محروم از برنامه های اصلی مجلس و کمیسیون برنامه و بودجه است.

“غلامرضا تاج گردون”در آیین افتتاحیه زمین چمن ورزشی فوتبال روستای سرابننیز از توابع گچساران با اشاره به افزایش سرانه فضای ورزشی مناطق محروم در کاهش آسیب های اجتماعی وافزایش شاخص های سلامتی مردم این مناطق نقش اثرگذاری دارد از توجه مسوولان کشوری برای اختصاص اعتبار ۱۲۰ میلیارد ریالی به ۳۰ طرح ورزشی شهرستان های گچساران و باشت قدردانی کرد.

وی با بیان اینکه ۲۱ چمن مصنوعی فوتبال در مناطق شهری و ۹ چمن مصنوعی فوتبال در مناطق روستایی این دو شهرستان با شتاب خوبی در حال اجراست تصریح کرد: بهره برداری از این طرح ها سرانه فضای ورزشی در گچساران و باشت را به نحو چشمگیری افزایش خواهد داد.

تاج گردون گفت: طرح زمین چمن مصنوعی روستای سرابنیز در فضایی به مساحت یک هزار و ۲۰۰ متر مربع و با سه میلیارد ریال اعتبار اجرا شده است.

وی بیان کرد: با بهره برداری از این طرح جمعیت یک هزار و ۲۰۰ نفری این روستا از مزایای آن بهره مند خواهند شد.

زمین چمن مصنوعی فوتبال روستای سرابنیز از توابع شهرستان گچساران با حضور نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسوولان استانی به بهره برداری رسید.

منتشر شده در :2014/12/05 - 02:12|شناسه خبر: 1983 680 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه