امروز :سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۱۳:۴۷:۴۴

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

دومین نشست اصولگرایان کهگیلویه ، منتفی شدن حضور موحد

در این جلسه بر روی وحدت افراد حاضر بر روی کاندیدای واحد برای پیروزی در انتخابات آینده و شکست سید “علی محمد بزرگواری ” نماینده فعلی این حوزه انتخابیه تاکید شد .

ک ب آنلاین به نقل از عصر دنا :با اعلام این خبر گفت : این جلسه با حضور آقایان ” محمد موحد،سید توکل کریمیان،سید مصطفی تقوی،علی مژدهی و حسین فیاض بخش”شنبه شب ۲۷ آذر ماه سالجاری در تهران و در منزل شخصی دکتر مژدهی رئیس سازمان تعزیرات حکومتی کشور برگزار شد که همانند جلسه اول بدون تعیین کاندیدای واحدی و نتیجه خاصی پایان یافت .

وی که خواست نامش فاش نشود با بیان اینکه در این جلسه کاندیداهای اصولگرایان حوزه انتخابیه کهگیلویه  همانند جلسه اول به بحث و تبادل نظر در خصوص انتخابات سال آینده پرداختند ، افزود: در این جلسه بر روی وحدت افراد حاضر بر روی کاندیدای واحد برای پیروزی در انتخابات آینده و شکست سید “علی محمد بزرگواری ” نماینده فعلی این حوزه انتخابیه تاکید شد .

این منبع موثق ادامه داد : در این نشست برخی از کاندیداهای اصولگرایی با مخاطب قرار دادن دکتر مژدهی پور از اعلام کاندیداتوری زودهنگام وی در بیانیه ای که در “عصردنا ” از سوی مدیرکل منابع انسانی سازمان تعزیرات کشور منتشر شده بود گلایه کردند که دکتر مژدهی با رد این گلایه اظهار کرد اینجانب تابع تصمیم این جمع هستم و اعلام کاندیداتوری زود هنگام من قطعا درست نبوده است و چنین چیزی صحت ندارد .

وی با بیان اینکه حاضران در این نشست این مطلب دکتر مژدهی پور  را عقب نشینی از کاندیداتوری قطعی وی اعلام کرده اند خاطرنشان کرد : همچنین در این نشست آقای موحد اعلام کرد اینجانب نیز تابع تصمیم این جمع هستم و اگر شما به نتیجه واحدی برسید من نیز از آن گزینه حمایت خواهم کرد .

این منبع موثق در پاسخ به این پرسش “عصردنا ” که آیا این اظهار نظر آقای موحد به معنی نا امیدی از تایید صلاحیت مجدد از سوی شورای نگهبان برای حضور در انتخابات آینده خواهد بود ؟ تصریح کرد : آقای موحد در این نشست بر خلاف نشست قبل  کمتر از قطعیت حضور  خود در انتخابات آینده سخن می گفت و به نظر می رسید اخباری به ایشان رسیده باشد که به سایر کاندیداها چنین قولی داد  !

این فعال سیاسی حاضر در این نشست همچنین از اظهار تعجب حاضران از انتشار خبر نشست جلسه ۲۰ آذر آنها در شیراز در “عصردنا” خبر داد و گفت : آقای موحد از واکنش بزرگواری به آن جلسه به شدت بر آشفته بود و قرار شد خبر این جلسه به بیرون درز نکند !

منتشر شده در :2015/01/18 - 09:01|شناسه خبر: 2902 1195 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه