امروز :پنج شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ساعت : ۰۴:۳۲:۵۴

پایگاه خبری تحلیلی راه ملت
اولین و تنها رسانه کاملا دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد

اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل

احداث کارخانه لاستیک‌سازی در گچساران

به گزارش چویل نیوز ،ظهر امروز و در حاشیه همایش فرمانداران کهگیلویه وبویراحمد در گچساران نشست فرعی استاندار و معاونان با سرمایه‌گذار کارخانه لاستیک‌سازی در این شهرستان برگزار شد علی‌حسن نوروزی در این نشست با بیان اینکه از هر گونه سرمایه‌گذاری در این استان که ارزش اقتصادی داشته باشد، استقبال می‌کنیم، اظهار کرد: امروز استان […]

به گزارش چویل نیوز ،ظهر امروز و در حاشیه همایش فرمانداران کهگیلویه وبویراحمد در گچساران نشست فرعی استاندار و معاونان با سرمایه‌گذار کارخانه لاستیک‌سازی در این شهرستان برگزار شد

علی‌حسن نوروزی در این نشست با بیان اینکه از هر گونه سرمایه‌گذاری در این استان که ارزش اقتصادی داشته باشد، استقبال می‌کنیم، اظهار کرد: امروز استان ما بیش از هر زمانی به سرمایه‌گذاری نیاز دارد چراکه در برخی زیرساخت‌ها وضعیت مناسبی نداریم و تنها با سرمایه‌گذاری می‌توان کمی‌ها و کاستی‌ها را برطرف کرد.

معاون برنامه‌ریزی استاندار کهگیلویه وبویراحمد ادامه داد: شهرستان گچساران قابلیت سرمایه‌گذاری در بسیاری بخش‌ها و حوزه‌ها را دارد که تاکنون مغفول مانده است.

وی افزود: در حوزه‌های نفت و گاز، کشاورزی و صنعت و مواد غذایی نیاز به همکاری بیشتر متمکنین و سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری داریم.

این مسئول از نشست امروز مسئولان اجرای استان با یکی از سرمایه‌گذاران سخن گفت و افزود: در این نشست که استاندار نیز حضور داشت با سرمایه‌گذار کارخانه لاستیک‌سازی نشست هم‌اندیشی داشتیم تا برای سرمایه‌گذاری در گچساران وی را متقاعد کنیم.

وی بیان کرد: سرمایه لازم برای این کار ۱۰۰ میلیارد تومان بوده که بخشی از آن آورده سرمایه‌گذار و بخش دیگر با همکاری استان از طریق تأمین سرمایه با استفاده از تسهیلات بانکی و صندوق توسعه ملی است.

نصرالله خادمی سرمایه‌گذار کارخانه لاستیک‌سازی نیز با ابراز تمایل برای انجام این کار گفت: در صورت تأمین زمین همچنین سایر همکاری‌های لازم از جمله در خصوص تسهیلات آن هم تنها در گچساران در پی راه‌اندازی این طرح بزرگ تولیدی هستیم.

سرمایه‌گذار کارخانه لاستیک‌سازی گچساران یکی از راه‌های جذب سرمایه‌گذار در این استان را وجود مشوق‌های سرمایه‌گذاری دانست و افزود: برخی گره‌ها مانع تسهیل در امر سرمایه‌گذاری استان کهگیلویه وبویراحمد می‌شود که مسئولان باید در این راستا چاره‌اندیشی کنند.

وی با بیان اینکه این طرح ۱۰۰ میلیارد تومانی نیاز به حمایت جدی و پیگیرانه مسئولان دارد، تولید لاستیک خودروها و ماشین‌آلات سنگین راه‌سازی از جمله لودر و بولدوزر را ایده خود برای راه‌اندازی این کارخانه در گچساران عنوان کرد.

۱۳۹۲۰۸۰۱۰۰۰۴۸۴_PhotoA

منتشر شده در :2014/09/25 - 07:09|شناسه خبر: 359 600 بازدید
گزارش خطا:

اخبار و سوژه های خبری خود را برای راه ملت ارسال کنید:

صفحه ارسال خبر - یادداشت

ایمیل گروه خبری راه ملت: [email protected]

تماس مستقیم : 09120139712

نظرات

ارسال نظر جدید

  • آخرین اخبار

آخرین اخبار استان

حمایت می کنیم


ساخت انواع وبسایت
بالای صفحه